Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van babára ha...

Mennyi esély van babára ha megszakítással védekeztünk akkor is amikor peteérésem volt?

Figyelt kérdés
Egyébként nem lenne gond ha baba lenne csak még nem tudtam lerakni teljesen a cigit, ezért nem akarnám addig a babát!
2011. nov. 13. 19:04
 1/4 Mila11 válasza:
50%
2011. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi esély van, azt nem tudom, de van. Én így estem teherbe. Amúgy peteéréses időszakban mindig gumiztunk, de egyik hónapban nem, csak megszakítással védekeztünk, és megfogant a baba.
2011. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is így jött össze, de nagyon örülünk neki :)

9 hkm

2011. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elég sok esély van rá, hogy megszakított közösülés útján teherbe esik az ember! Ha annyira szeretnél százalékot akkor én 80% ot mondok, mivel a férfi csak akkor érzi a dolgot, amikor jön a lényeg, de ugye előváladék is van és abban is találhatók spermiumok! Inkább használjatok óvszert, vagy fogamzásgátlót! De ami a legjobb lenne SZOKJ LE A DOHÁNYZÁSRÓL!!
2011. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!