Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 19. napjától...

A ciklusom 19. napjától barnázok, itt a diagrammom, lehetséges beágyazódás, szoktam 3-4 napot menszesz lőtt is, mikortól nézzek tesztet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 13. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, ez szép görbe, esélyes vagy! Pár nap múlva tesztelhetsz!
2011. nov. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden hónapban három négy napig barnáztam mensi előtt, csak akkor nem amikor terhes lettem, akkor egy napig volt piros nyálkás törlésnél másnapra elmúlt, de akkor már a teszt is pozi volt. Drukkolok neked.
2011. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is a drukkot,8 hónapja probálkozunk...
2011. nov. 14. 13:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk két év kínkeserve után jött végre össze:) de kívánom neked ne kelljen annyit várni rá, majd írd meg mindenképpen mi van veled.
2011. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Feltétlen szólok neked, mármint a korom miatt is nagyon szeretnénk mihamarább..44 éves vagyok..szerintetek?
2011. nov. 14. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, elmúlt a pecsételés?
2011. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 37 leszek mire megszületik a második:) és még kettőt akarunk, úgy,hogy simán benne leszek a 44-be mire ők is összejönnek. Én ezen kicsit sem aggódok,hiába mondja a doki, hogy évről évre merül ki a petefészek és egyre kevesebb az esély a mai orvostudomány már mindenre képes, segítenek több tüszőt érlelni stb, úgy, hogy hajrá:)
2011. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pici pecsét van még mindíg..elmúlhatna már..lehet sárgatest elégtelenség? Vagy lurkó van a pocimban?
2011. nov. 15. 15:51
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen , egyszer ebben az évben én is szedtem clostyt, kitolta a menszimet elég rendesen, 31 napra jött meg, babóca nem lett, pedig volt peteérésem. Csak egy adagot kaptam. Lehet hogy még kérnem kéne? Örülök hogy a késői babázást más is pártolja!! Köszi..
2011. nov. 15. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi újság Veled? Teszteltél? Drukk!!!! +++++ :)

2011. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!