Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalta már valaki, hogy...

Tapasztalta már valaki, hogy hányingere lesz a kismama vitamintól?

Figyelt kérdés

Idáig csak folsavat szedtem, de a dokim rám parancsolt,hogy kismamavitamint is szednem kell a folsav mellé.

Amióta szedem a mamavitet, bevétel után kb 20 percel olyan hányinger jön rám! Valamelyik nap ki is hánytam...


2011. nov. 14. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig hánytam a vitamintól, így a dokimmal egyetértésben le is álltam vele a 12. hét után.
2011. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha nem ettem előtte.
2011. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy bevettem a Gravidát szinte sugárba jött ki belőlem...az Elevittől meg szorulásom lett.Úgyhogy orvos tanácsára este vacsi után vettem be bő folyadékkal...így semmi gond nem volt.
2011. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát mi még csak próbálkozunk, elvileg holnapra nem várom!

Neked gratula a babához! :)

2011. nov. 14. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
hát, igen... én a 14. hétig hánytam, pontosan addig, amíg szedtem az elevitet. A dokim mondta,hogy hagyjam abba, abbahagytam és többet nem hánytam. amúgy édes és egészséges kislányom született, teljesen normálisan fejlődik idekint is.
2011. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet megvan a bibi, elolvastam a használatit.

Étkezés után kell bevenni!!

Én meg reggel szoktam és nem reggelizem soha..., inkább vacsi után veszem be!

Köszi a válaszokat!

2011. nov. 14. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhgyomorra veszem be,én is perceken belül rosszul leszek,de megtaláltad te is a hiba okát,látom:D
2011. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elevitet szedek immáron harmadszor,de semmi bajom.
2011. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!