Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki használt...

Van itt olyan aki használt már ovu mikroszkópot és bevált, vagy használjak ovu tesztet? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi, hogy hogyan kell használni, mert én nem azt látom benne, amit kéne!!!! Ugyan azt látom ha elvileg megtisztítom is ugyan azt látom benne, mint előtte, szóval ezek után kipróbáltam, hogy mit látok, ha nincs mogotte a kis uvegcs, nem fogjátok ki találni, ugyan azokat a pontokat:)! Azt a kis kukucskálótis megpróbáltam lemosni, de nem sikerült! Szóval látok én foltokat, de szerintem azok nem azok, amik azt jeleznék, hogy nem most van az ovu...... Légyszi valaki segítsen, mit csináljak másképp? mivel tisztítottátok stb.... Lehet valami féle ovu teztet kéne használnom, ha igen milyet és hol vegyem? állítólag a vaterás nem jó....?!
2011. nov. 15. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!A mikroszkópot ki lehet dobni,mert semmit nem ér.Nekem még akkor is páfrányokat mutatott,amikor menstruáltam és egész hónapba is!Jobban jársz,ha veszel ovu tesztet.Lehet rendelni a vaterán tök olcsón(65-90 ft),mintha a patikába vagy máshol vennél több ezer ft.-ért 5 db-öt és ugyanolyan jó az olcsó is!
2011. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vaterán (vagy teszveszen?? már nem emlékszem) vettem ovutesztet (wondfo márka), semmi baj nem volt vele, itt a gyerekem mellettem, aki ebből született :)
2011. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor az ovu mikroszkóp jobb használatában senki nem tud segíteni, szomorú vagyok, úgy érzek kidobtam több mint 3000 Ft-ot! Drekt megkérdeztem, a gyógyszertárban, mit ajánlanak??? hát ők ezt, mert ez a legmegbízhatóbb és ezt bármennyiszer használhatom.... Köszi az eddigi válaszokat!!
2011. nov. 15. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt a gyakoris keresőben nem találsz választ a kérdésedre?
2011. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!