Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19-én kellett volna megjönnie...

19-én kellett volna megjönnie de elötte 1 nappal barnáztam és azt irták itt, hogy akkor meg fog jönni. De azota semmi, csak barna+nyálka, meg egész nap szurkál, meg feszül a hasam néhány percekre. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnénk a babyt.
2008. márc. 20. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez utalhat terhességre. Szerintem tesztelj.
2008. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg tudnád mondani mi ez a nyálka?Mikor teszteljek,hogy már ki is mutassa?
2008. márc. 20. 21:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz!De valaki járt már igy?Kb:Mennyi idös terhes lehetek,ha az utolso mensim Febr:22-én volt.1hónap körüli?
2008. márc. 20. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 11.hó 15-én megjött a havim (első nap barnázás utána 2 nap piros), dec.-ben már nem jött meg. Dec. utolsó hetében elmentem a dokimhoz és közölte, hogy 10 hetes terhes vagyok. Tehát hivatalosan az utolsó vérzésem 10.hó 20-án volt. A 11. havi már nem kellett volna "megjöjjön". A mellfeszülés (nekem olyan érzés volt mint régebben menzesz előtt) jelentkezik szinte első jelként. Ha neked is van ilyen tüneted, akkor az jó. A terhességi teszt már simán kimutatja a 3-4 hetes terhességet, csináld meg nyugodtan. Szorítok. Üdv.: 21 hetes kismama
2008. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy!Az utolso mensim 4,5.napján is volt barnázásom.Várjak még vasárnapig azért,hogy tutira vége legyen?Az orvos mikor fogja már látni? Nagyon gratula a Babyhez és boldog baba várást:))
2008. márc. 20. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
A barnázásról csak annyit, hogy nekem pl minden mensesem 2-4 nap barnázással kezdődik, általában nyálkás is, és még sose volt, hogy a terhesség előjele lett volna. Viszont ha nálad most van ilyen először, én gyanakodnék babára. Tehát ebből a dologból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Szerintem légy még egy kicsit türelmes, és egy hét múlva csinálj tesztet, ha továbbra se jön meg.
2008. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma sem jött meg!!Nem tudom,hogy mikor teszteljek,mondjuk Vasárnap-Hétfö?Akkor már mutat valamit?Köszi a válaszokat!
2008. márc. 21. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!