Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, vagy csak a...

Terhes lehetek, vagy csak a hormonjaim szórakoznak velem?

Figyelt kérdés
Ápr. 2-án volt meg utoljára, még utána védekeztünk, majd sikerült végre meggyőznöm a páromat, hogy milyen jó lenne nekünk még egy baba pont most, hogy még a régi rendszer szerint járjon a GYED, így ápr. 20-tól már nem védekeztünk. Így tehát pontosan tudom, hogy mikortól lehetséges a fogantatás. Nem jött meg, de nem mindig 28 naposak a ciklusaim, van amikor 32 stb., a 33. napon csináltam egy tesztet ami negatív lett, néha görcsölget a hasam és érzékeny a mellem is, de a neg. teszt miatt már nem bízom benne, hogy ebben a hónapban összejött.
2009. máj. 10. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritka hogy első nekifutásra összejön ( ha pedig előtte fogamzásgátlót szedtél akkor még kevesebb az esélye ). Várj még néhány napot és tesztelj újra.
2009. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szedtem fogamzásgátlót, de én is úgy gondolom, hogy nem jött össze.
2009. máj. 10. 09:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen tesztet csináltál?

ha nem szedtél fogi gátlót,akkor elsőre is összejöhetett.

18.ciklusnaptól nem védekeztél.Ha ebben a hónapban is később volt a pé.-ed akkor lehetsz még terhes.

Próbálkozz 10-es érzékenységű teszttel.Az tuttira kimutatja,már pé. után 9.napon.

2009. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia, nem néztem meg a teszt fajtáját, a gyógyszertárban vettem, elég drága volt, ebből gondolom, hogy jó lehetett. Mondjuk nem a reggeli elsőből csináltam. Várok kb. 1 hetet,utána újra csinálok egyet, de meg lennék lepődve ha összejött volna. Nem kreálok magamnak tüneteket, illetve átsiklok felettük, mert jó párszor pofára estem már. (Ja és még annyit, hogy amikor a lányommal terhes voltam, negatív volt a tesztem, azért mentem el orvoshoz, mert nem jött meg, vizsgálat, tapintás alapján azt mondta, hogy nem vagyok terhes, 3 nap múlva az ultrahang szerint már 7 hetes voltam.)
2009. máj. 10. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért estél párszor pofára, ha még csak ápr. 20-tól probálkoztok????
2009. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az előző terhességénél esett pofára.
2009. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb 2 évig szedtem fogigátlót, és amikor tavaj abbahagytam a gyógyszert, elsőre terhes maradtam, de sajnos elvetéltem! Azóta eltelt 10 hónap és semmi! Nem tudom már mire vélni a dolgot! Van 2 gyönyörű gyermekem, szeretnénk egy harmadikat de nem jön össze! Azt nem értem miért nem sikerül, ha akkor elsőre összejött most miért nem??
2009. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, aki válaszolt. A 11,16-os válaszolónak üzenem, hogy azért írtam, hogy estem már pofára párszor, mert kb. 5 évi próbálkozás után jött össze a fiam, rá 4 évre sikerült a lányom. Tehát volt néhány "nem várt" hónapom eddigi életem során. Nem szedhettem fogamzásgátlót, mert migrénes vagyok. A lányom óta bujkál bennem a gondolat, hogy szeretnék 3 gyermekes anyuka lenni, a párom "ej ráérünk arra még...." típus, de azért volt időszak, hogy nem védekeztünk és mégsem estem teherbe, és most ápr. 20. óra próbálkozunk immár rendszeresen. Tehát nem mostani időszakra gondoltam a pofára esést, hanem az eddigiekre. Azért mindenkinek köszönöm mégegyszer, hogy írt.
2009. máj. 10. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:
oké, igy már érthető :) Kicsit értetlen voltam. :)
2009. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!