Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptint szedte valaki...

Bromocriptint szedte valaki tejcsorgás miatt (évek óta nem szoptatok)? Lehet ezért nem jön a baba?

Figyelt kérdés

3 éve nem szoptatok, de jelenleg is erősebb nyomásra "tej" jön belőle.


Volt olyan, aki hasonlót tapasztalt és magas prolaktin szintet állapítottak meg nála?


2011. nov. 17. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen,több ilyenről hallottam.nekem 3hónap alatt apadt el teljesen,de egyből arra gyanakodtak mikor mondtam,hogy van pár csepp tejem,hogy ezért nem jön össze a kis tesó.menjél el vérvételre 3-7.nap között,ott megállapítják magas e a prolaktinod vagy más értéked.
2011. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se szoptattam nagyon rég óta és még is volt nyomásra tej!Csináltak labort és egyáltalán nem volt magas a prolaktin szintem,de azért kaptam bromot,mert mi is babát szeretnénk!Hát a történet vége az lett,hogy szedtem egy hónapig és a következő laboron már a határérték alatt volt jóval az érték,de még így is volt pár csepp tejem!Abba kellett hagynom,mert már nagyon kritikus volt az érték!Az orvos azt mondta,hogy nem szabad nyomogatni,mert akkor folyamatosan fog termelődni így is,vmit lehet pszichésen is,hogy túl erős az anya gyermek kapcsolat és az is beindítja!De azért nézesd meg magad,mert ez csak az én esetem,lehet neked magas ez a szint és ezért nem jön a babó!Ja és azóta még mindig nem lettem terhes!
2011. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok.és hány hónapja próbálkoztok?nekünk ez az 5.hónap.A tejem nekem sem állt el a bromo.tól.
2011. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi már 1 éve próbálkozunk!
2011. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltatok, mi csak 3. hónapja próbálkozunk. Igazán nem régóta.Kívánom, hogy mostmár beköszöntsön a gólya nálatok is, nálunk is. :)
2011. nov. 24. 10:09
 6/8 A kérdező kommentje:

4. hónapban sikerült a baba, minden gyógyszer nélkül.


Bár a barátcserjét második hónapja szedtem. :)

2012. jan. 15. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem, még visszanézel Kedves Kérdező!

A barátcserjét magadtól kezdted el szedni, vagy a doki javasolta? Nem kavart be a ciklusodba?

Köszi, ha válaszolsz! :)

2012. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én ugyan nem a kérdező vagyok,de válaszolok:)


én szedtem 2 hónapig és a ciklusomat nem zavarta be.szép tüszőim értek és a barnázásom is elmúlt menzi előtt.A ciklusom 27napra jött meg,szóval szépen beállította.

2012. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!