Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuláció előtt és után is...

Az ovuláció előtt és után is teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk. Olyan nehéz azt megállapítani, hogy mikor is van az ovulációm, mert hol 29 napra jön meg a havim, hol 30, 31. Szóval zavaros. Utoljára nov. 5-én jött meg, és ma együtt voltam a párommal. Tudom, kicsi a valószínűsége de elméletileg lehetséges, hogy ovun kívűl is teherbe lehet esni?
2011. nov. 17. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexeljetek 2 naponta és akkor lesz érett sperma is meg időben szexelés is.
2011. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen 28-29-30 napra szokott megjönni..... mind2 terhességem egy héttel kisebb volt a középidőhöz képest, szóval egy héttel később volt peteérésem
2011. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy 2 naponta legyetek együtt, így tuti nem maradtok le az ovuról.
2011. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 29-35 napra jött meg, totál össze-vissza - de a 2naponta verzió bevált már a 2. hónapban :) Úgyhogy én is ezt ajánlom. Egyébként meg a spermák és a petesejt is életképesek egy darabig (3 ill. 1 napig), plusz orgazmustól lehet extra tüszőrepedés.
2011. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem órára pontosan jött meg, + naponta-kétnaponta összebújtunk, mégsem jött össze 6 évig. Aztán amikor nem is tudtam figyelni, akkor derült égből villámcsapás :) most 16+6 vagyok :)
2011. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél ovu tesztet, nekem bevált! ;)

Sok sikert kívánok :) Ja, és a kicsi esély is esély :)

2011. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!