Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, aki egy időben...

Volt olyan, aki egy időben több fajta terhességi tesztet is csinált, az eredmények pedig eltérőek voltak?

Figyelt kérdés
Több napja késik, tüneteim is vannak rendesen. X-epil, Hcg one minute és Facelle negatívat jelez. Mindegyik 'csík' vizeletbemártós teszt. Egyet reggel csináltam, hármat délután. Szóval nem tudom, ezek mennyire megbízhatóak.
2011. nov. 18. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:

De miért eltérő az eredmény,ha mindegyik negatív?

Ennyi teszt nem hiszem,hogy hibás!

2011. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogy eltérő-e, mert én csak 'csíkos' teszttel csináltam, de úgy halottam, hogy a kazettások jobbak. De nem akarok össze-vissza tesztelgetni, a kazettások elég drágák. Így megkérdeztem, hátha valakinek a csíkos nem mutatta ki, a kazettás meg igen. Csak kíváncsiság:)))Ugyanis olyan tüneteim vannak, amik még eddig nem voltak mensi előtt és nem akarom elhinni, hogy nincs baba :))))
2011. nov. 18. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:

borzasztó egyszerű

vegyél egy kazettás tesztet amihez pipettátban cseppented a vizeletet ahova kell :)

én amúgysem bízom ezekben a lepisilős tesztekben

:)

remélem pozi lesz

majd írd meg ide oksi? :)

2011. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor nem voltam terhes akkor a mártogatos és a kazettás is negatív lett.

Mik a tüneteid?

2011. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A tünetek: 4 napja késik, a melleim borzasztóan fájnak, mindjárt megjön érzésem van, de máskor ha elkezdem érezni a görcsöket és együtt vagyunk a párommal, azonnal megjön, de most több nap "próbálkozásra" sem. Émelygés, változó étvágy, érzelmi labilitás (sírós vagyok, pedig nem szoktam az lenni). Máskor barnázok a tényleges mensi első napja előtt már 3-4 nappal, de most ez is kimaradt.
2011. nov. 18. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem reggeli pisiből csináld. Nekem is volt olyan hogy majd egy hetet késett és végig voltak hasonló tüneteim.:((

Azért drukkolók, lehet csak később volt peteérésed.:))

2011. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a tesztek nem váltak be, amiket te írsz. Ruházz be egy Gabrielre, reggeli elsőből csináld meg, mert lehet hogy az pozitív lesz. Nyilván előbb-utóbb ezek is, de lehet, hogy még később fogant a baba, ezért nem mutatják. Ja, egy tanács, inkább vegyél egy rendes tesztet, mint 3 gyengébb minőségűt ugyanazon a pénzen.
2011. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is 3napja késik,pedig mindig pontos.Tünetem nincsen csak mindjárt megjön érzés.x-epil nekem is negatív,de várok 2-3napot az újabb teszttel ha nem jön meg.Az előző babámat kimutatta ez a teszt 3nap késéssel,de tudom ő korai pé-nél fogant,most pedig szerintem nekem ciklus 2.felében volt.sok sikert!
2011. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!