Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyitott, könnyen elérhető...

Nyitott, könnyen elérhető méhszájjal mensi előtt 2 nappal lehetséges, hogy mégis sikerült a baba? Mármint a méhszáj állapota olyan.

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Bocs, hogy megkérdezem, de Te felnyúlkálsz magadnak? Ha nyitva van,azonnal megfertőzheted magad-és az nem használ, ha van baba, ha nincs!Várj még 2 napot, és ha nem jön meg,tesztelj.Az a biztos.
2009. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy megfertőzheti magát, a pénisz sem steril...:S "Csak" tiszta, mint a méhszáj gazdájának a keze.

Miért ne lehetnél babás ilyen méhszájjal is?

Hallottam már ilyesmiről, nem szentírás, hogy fent és zártnak kell lennie. Azaz kivételek mindig vannak.

2009. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló, hüvelykúpot, tablettákat hogyan raksz fel magadnak a kezed nélkül? :)
2009. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak érdekel. Hüvelykúpot tologatok fel és így muszáj felnyúlni. Amúgy az fertőtlenít is. Magába a méhszájba nem nyúlok bele csak amikor hozzáérek lehet érezni hogy a felületén van-e valami kis rés. 1-2 mm.
2009. máj. 10. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
1.vagyok:egy szakember nem beszél hülyeséget, hölgyeim.Menzesz alatt nyitva a méhszáj, ilyenkor a szex sem nagyon javasolt,mert nagy a fertőzésveszély!!Kúpot meg menzesz alatt nem szokás felrakni...utána a méhszáj zárul, és lehet dugdosni mindenfélét.Laikusok ne írjanak téves infókat,azt kérném.Így csak bajt okozhatnak vkinek.Egy méhgyulladás nem vicc.
2009. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

...már csak egy kérdés. Ki állította, hogy a kérdező éppen menstruál? Az én orvosom sem szokott hülyeséget beszélni, ezzel együtt megtanított a méhszáj higiénikus vizsgálatára, a hüvelyváladék vizsgálatával együtt.

Laikusnak is lehet annyi sütnivalója, hogy a pénisz sem steril, és hogy tiszta kézzel nyúl a hüvelyébe, ha szükséges.

2009. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó egészséget a felnyúlkáláshoz-pláne aki csak úgy magától teszi-nem mindenkinek van ám ilyen orvosa...
2009. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:( Ne civakodjatok már. Első válaszoló. Amikor valaki kúpot nyom fel, érzi, hogy milyen a méhszája anélkül hogy vizsgálgatná saját magát. Lehet nem tudja pontosan hogy mit kell érezni, és oda se figyel az ember. Úgy tudom, hogy a helyes kúphasználat arról szól, hogy a méhszájhoz, vagy a melé felhelyezni tiszta kézzel a bogyót.

Régebben én is felháborodtam, hogy miért nyúlkál valaki, ma már tudom, de bár ne tudnám. Ha kismama leszek eszembe nem jut majd méhszájhoz nyúlkálni, annyira nem vagyok hülye. :) És igen, vannak olyan orvosok, akik segítenek megtanulni az önvizsgálatot, pont azért, hogy el ne "rontsunk" valamit.

A kérdésemre csak részben kaptam választ... ;)

2009. máj. 10. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!