Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Totál nemtudom, hogy mi tévő legyek.

Figyelt kérdés
Szeptember 10kén volt meg utoljára,több tesztet csináltam ami negatív volt.Igy elmentem oktoberbe orvoshoz aki nem talált nálam semmit,csak írt ki olyan gyógyszert amitől megjön...mondta mennyjek vissza ha megtörtént a menstruácio...már kiszedtam az összes gyógyszert de semmi,babát tervezünk és ez igy nem jó,hogy nincs menstruáciom.Valaki volt igy?
2011. nov. 19. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is babára készülünk,de nem voltam még így,szerencsére.Szerintem gondolkodás nélkül menj vissza a dokihoz egy alaposabb kivizsgálásra!
2011. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja, anyukámnak kellett így gyógyszert szednie, mert nem jött meg neki és a gyógyszer hatására sem. Pár hét múlva megmozdultam a pocakjában. Habár akkor nem volt UH, így nehéz volt diagnosztizálni. Menj mindenképp vissza. Ha csak totojázik a doki és nem küld endokrinológiára, akkor járd ki az utat és magad menj el.
2011. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!