Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire gondoljak most? Volt...

Mire gondoljak most? Volt hasnoló eset, hogy mensi után rögtön volt pé?

Figyelt kérdés

Ma van a 13.napom ma lenne peteérésem, de a hőm már 5 napja fent van(kiváncsiságból mértem meg, de egy évig mértem azelőtt így tudok következtetni). Több napja stagnál 36,7-en, pedig nekem pé előtt mindig 36,2-3. Pé előtt a folyásom is mindig 5 nappal előbb indul és nagyon erős tojcsis. Most teljesen száraz vagyok.

A folyásom ma reggel volt minimálisan széthúzható, de egyébként tejszerű, vagy csak száraz vagyok.

Lehetett múlt héten spontán peteérésem és most a szervezetem csak emlékszik a "jó" időre?

Vagy kétszer lesz pém?

Akinek mensi után közvetlenül sikerült a baba az nem emlékszik a peteérése pontos idejében milyen volt a nyákja? Csak találgatok, de ha a szervezet emlékszik a mensire a terhesség elején(van rá példa), lehet a peteérésre is emlékszik, még akkor is ha már megtörtént spontán módon egy héttel előbb?

Szerintetek?


2009. máj. 11. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy korábban van PÉ, bármikor előfordulhat. Nem jelent ám semmi rosszat. Nekem is nagyon rendszeres a ciklusom és egy évben kb 1-2-szer van ilyen 8.-10. napon pé-m. Ebből is lehet baba, csak igen, így az időzítés nehéz. Orvosomat is megkérdeztem, azt mondta attol még lehet baba, a petesejt minősége nem rosszabb.
2009. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mult honapban a ciklusom 9-dik napjan volt pe-m pedig meg csak eppen 4 napja, hogy elmult a mensim. Nagyon megdobbentem amikor pozitiv lett az ovulacios teszt. Baba sajnos nem lett belolle de a mensim meg is jott ra szepen 14 napra ahogy a nagykonyvbe illik. :) Az ovuteszt es a mesni is igazolja, hogy igenis koran volt a pe. Na ebbe a honapba mar a hetedik napon elkezdem a tesztelest nehogy lekessek rolla, sosem lehet tudni.
2009. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Drukkolok Nektek.:)

2009. máj. 11. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem így fogant meg a baba. Előbb volt pé-m, igaz én nem hőmérőztem, csak a folyásomat figyeltem. De elejétől kezdve 5-6 nappal nagyobbak a méretei az uh-n.

18 hetes kismami:)

2009. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Valahol én is "érzem", hogy most bejött. Bár mára van "kiírva" a pém, de semmi nem utal rá. Reggel volt nagyon minimális kicsit nyúlósabb folyásom, de állítólag van akinél a beágyazódást is kíséri ilyen.

Hihetetlen aluszékony vagyok, fájdogál a fejem(bár az idő is lehet), inkább mensi érzésem van, mint peteérési fájdalom. Rettentően fel vagyok fújódva és 2 napja úgy ég a gyomrom, hogy ihaj.

Most épp étvágyam sincs, ma alig ettem valamit, eddig meg folyton ettem, de ez a gyomorégés teljesen elvette az étvágyam. Úgy vagyok hogy nem tudom mit kívánnék igazán. Érzem hogy éhes vagyok, de nem tudom mit tudnék legyűrni.

2009. máj. 11. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!