Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt 2.5 nappal...

Ovuláció előtt 2.5 nappal voltunk utoljára együtt a férjemmel, van esélyünk a babára?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást írnak a katonák élettartamára.....(kislányt szeretnénk...)
2011. nov. 20. 19:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Necces a dolog, a kislány spermiumok sokáig elélnek, akár 72 óráig is, állllííítólag!

Ellenállóbak, azt mondják.

De honnan tudod ennyire pontosan az ovud pillanatát?, hogy két és fél nap? Na mind1, drukkolok:)

2011. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha pontosan tudod hogy lessz peteérésed akkor nagy a valoszinuség hogy lány lessz.Szorítok mert tudom milyen érzés!
2011. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Vég ovu teszteztem innen tudom,hogy mikor volt extra erős a csíkom így az ovumat is,meg nekem nagyon fáj a hasam akkor.Hát majd a hétvégén kiderül,addigra nem várom...Jó lenne egy kislányt összehozni,valószínűleg fiú ágon öröklődő veseproblémája van a bátyámnak és a kisfiamnak is:((
2011. nov. 21. 17:03
 4/23 anonim ***** válasza:

Szia, én pont ebben a cipőben járok, 2 nappal az ovu előtt voltunk együtt, vasárnapra nem várom.

Van görbéd?

2011. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Én is vasárnapra nem várom...de jó kis menzi tüneteim vannak már:((((

Nincs görbém,ötször kelek legalább éjjel a kisfiamhoz:(((

2011. nov. 22. 18:43
 6/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem is fáj a hasam már 3 napja, szerintem megjön nekem is. Nekem már 2 éves a lányom, hál istennek alszik éjjel.
2011. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szia, utolsó vagyok, hogy vagy ma?
2011. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Jól:)))))Poz.lett reggel a tesztem.Halványabb mint a kontroll csík,de elég biztos:))))De még nem merek annyira örülni,majd a vasárnap eldönti:)))

És te????

2011. nov. 24. 18:14
 9/23 anonim ***** válasza:

De jó! Gratulálok! És mikor volt ovud?

Én most vagy 8, vagy 9, vagy 10 dpo.n vagyok, mindegyik görbés oldal máshová rakja.

Van valami tüneted?

2011. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekem,12.-én volt ovum,így ma vagyok a 12.napon.Reggel és délután nagyon hányingerem van,és szurkál feszül a hasam.Na meg megkezdődött a pisilési kényszer.Na meg kb.2-3 napja iszonyú fejfájások jönnek rám,de egyik pillanatról a másikra és rövid ideig tartanak.Elég vacakul érzem magam,és jól be is náthásodtam sajnos:(((Megy a drukk neked,kérlek írj,hogy mi lett.Nagyon bízom benne,hogy így kislányt sikerült összehozni.
2011. nov. 24. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!