Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 34. napon vérteszt negatív,40n...

34. napon vérteszt negatív,40napon/ebben a percben gabriel pozitív? Elhihetem? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
pco-m van,2éve szenvedünk!!!nem igaz,ez képtelenség!!most hihetek a tesztnek???
2009. máj. 11. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok! AZért még egy ellenőrző teszt a saját megnyugtatásodra!

Gratulálok!!!!

2009. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
annyira félek,mi van ha nincs baba!abba bele halok!!alig várom hogy a férjem haza jöjjön!!!nagyon félek!!istenem,nehogy csalódjak!
2009. máj. 11. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Természetes hogy aggódsz én is belehaltam volna, ha nincs baba... Ne gondolj ilyesmire! Pozitívan gondolkodj :) Ha van baba, utána is van min aggódni:) Minden egyes ultrahangot úgy várok mint egy kis óvodás :S (pedig már 12 hetes vagyok)

Nagyon sok jót és gyönyörű, egészséges Babát kívánok Neked:)

2009. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!!ez hihetetlen!!neked is halvány csíkod lett először?


sok boldogságot nektek!!

2009. máj. 11. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyira halvány volt, szinte nem is látszott. Másnap REGGEL! :) megismételtem és már nem is volt annyira halvány. Fel a fejjel, nézz szembe bátrana a rád váró feladattal, még akkor is, ha benne van a csalódás a pakliban! Írj ám mi van veled! :)
2009. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sziasztok!holnap megyek vérvételre,a dokim kiakadt a pozitív teszten!ma délután is teszteltem medilabbal,exrta szép csík lett rajta!!most már nyugodtabb vagyok!holnap írok mi lett a vérvételen!!
2009. máj. 12. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Várom ám az eredményt :)
2009. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szia!!szóval édesanya leszek!!!hcg 281 lett!26-án megyünk uh-ra.nagyon boldogok vagyunk!!semmihez sem fogható!!alig bírok magammal!valamikor a 25-26 nap körül lehetett pém!!a doki is meglepődött!!

köszönöm az érdeklődésed!

nagyon sok boldogságot kívánok neked!

puszi

2009. máj. 14. 19:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülök nektek!

Boldog babavárást!

2009. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!