Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok ki tesztelt mostanáb...

Clostysok ki tesztelt mostanában pozitívat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én,múlt hétfőn.Első clostys hónapunk volt!Holnap megyek orvoshoz,remélem minden rendben lesz
2011. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én most hétfőn teszteltem pozitívat és jövő hét kedden kell dokihoz mennem.

Ez volt az első closty-s hónapom.

2011. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem,hogy csak peteérés serkentésére kaptátok?
2011. nov. 23. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Peteérés serkentésére + a ciklus hosszának beállítására.

Te miért kaptad?

2011. nov. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
arra kaptam,de az első 2kúra nem hozott babát.Most szünet után szedem újra.Bár nem vagyok biztos,hogy ez a megoldás,mert nekem szabályosak a ciklusaim és peteérésem is (volt,van bár lehet volt,hogy kimaradt) és már enélkül is összejött korábban a gyerekem.
2011. nov. 24. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hat hónapig szedtem,majd ebben a hónapban nem szedtem és lám pénteken pozitívat teszteltem.:)
2011. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gratulálok!érdekes a barátnőmnek mind3 gyereke így sikerült,de az 1 első hónapban,2. a hatodik hónapban,a 3pedig 9hónap után sikerült.Az tudom,hogy elnyújtott hatása van,szóval reménykedem!
2011. nov. 25. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!