Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Valószínű...

Mikor teszteljek? Valószínű spontán peteérésem volt így nem tudok kalkulálni?

Figyelt kérdés

Tegnap volt peteérésem a kalkulátorok szerint,együtt is voltunk. De előtte mensi után rögtön két hét kihagyás után május 3-án is együtt voltunk. A mostani peteérésre már rég fent volt a hőm, nem volt folyásom, se fájdalmam. A méhem nyilall inkább, rettentően ég a gyomrom 3 napja, már szinte enni sem tudok annyira. Én mindig szénsavas ásványvizes voltam, de most szinte már semmi ilyet nem tudok lenyelni, mert annyira mar.

Tegnap este volt egy nagyon erős méhösszehúzódásom és a melleim is eresebbek, és fáj a derekam, néha már egész zavaró.

Szombaton csináltam egy tesztet, hogy nem estem-e teherbe a mensi ellenére. De az negatív lett. Szerintem volt egy spontán peteérésem 3-án. És érzem hogy sikerült.

Mikor teszteljek hisz elvileg 2 hét múlva jönne csak a mensim, ma még csak a 14 napon vagyok.


2009. máj. 12. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A spontán peteéréstől a 14. napon. Sok sikert:)
2009. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Akkor majd próbálkozom.
2009. máj. 12. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!