Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Teszteljek...

Mi a véleményetek? Teszteljek újra?

Figyelt kérdés
32-33. napon vagyok, 28 napos a ciklusom, utolsó védekezés nélküli szex 21-22 napja volt, teszteltem a 14 ill 16 napra rá, egy hete szúrkálnak a petefészkeim, de nem jön meg. Vegyek tesztet vagy várjak még pár napot, hátha csak stressz miatt késik (nem a terhesség miatt stresszelek, csak minden szarság összejött az utóbbi 5-6 hétben)?
2011. nov. 25. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha továbbra sem jön meg, akkor mindenképp!
2011. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, ha nem jön meg, tesztelj.

Mondjuk ez két esélyes, mert lehet, hogy a 21-22 nap már túl volt a peteérésen, de az is lehet, hogy nem. HA viszont akkor volt a peteérésed, akkor nem meglepő, hogy még nem mutatja ki.


Tehát vagy a stressz miatt késik, vagy baba van, de korán teszteltél.


Amíg nem jön meg, addig két naponta ismételd, reggeli első vizeletből.

2011. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utolsó, nem 21dik, hanem 21 napja - menzesz vége után pár nappal volt
2011. nov. 25. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Jajj, bocsánat, ezt félrenéztem!

Ez így necces.

Mert ha abból baba lenne, azt már illene kimutatnia, nagyon is.

Talán az lehet, hogy a peteérés később volt a stressz miatt, így a ciklus 11-12. napján levő együttlétből még nem lett baba (ha most már jól számolok?) .viszont a peteérés kitolódása miatt késik a vérzés is.


Hát így vagy úgy, továbbra is a két naponta történő tesztelést javaslom, amíg meg nem jön.


Ha több mint egy hetet késik, de még mindig negatív, akkor viszont irány a doki.


Írd majd meg, mi lett!

2011. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megjött
2011. nov. 28. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Kösz, hogy megírtad!

Sajnálom.

2011. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kicsit én is, nem bántuk volna a babát, nem védekeztünk...csak közben kiderült, hogy 1,5 éve csal a hátam mögött...szakítottunk, és nem vagyok olyan állapotban, hogy valaha kapcsolatot akarnék újra, és így is bőven 30 felett vagyok, szóval baba sem lesz soha :(
2011. nov. 28. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!!! De hidd el, jobb ez így! Babával jobban összetörnél. Így megóvva maradtál ettől a nehézségtől. És nem érdemelt meg Téged...


Tudod, nekem több barátnőm van (bőven 30 felett), és sokan közülük küszködnek, mert társra vágynak, családra, de nem jön össze.


Hidd el, talpra fogsz állni, Természetes,hogy ki kell heverned ezt a csalódást, de után jobb lesz. Ha vannak céljaid az életben, ha "éled" majd, találni fogsz társat, fel a fejjel!

Barátnőm 36 évesen találta meg, 3 gyerekük született (most 42). NEm lehetetlen, csak hinni kell benne!

Persze nem ma, tudom. De holnap, vagy holnapután!

Megjön az igazi!


Sok erőt Neked, és tarts ki!!

2011. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, hogy vigasztalni próbálsz :)
2011. nov. 28. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!