Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az erős pozitív esetén a...

Az erős pozitív esetén a második csík ugyanolyan erős, mint a kontrollcsík? Amikor halvány pozitívról beszélünk, akkor is kontúros határozott csík látható, ami világosabb, vagy csak halvány homályos csík?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Erős + teszteredmény esetén a terhességet jelző csík ugyanolyan erős,mint a kontrollcsík.

Halvány esetén is van csík, de árnyalatokkal világosabb a kontrollcsíknál.


Üdv!

2009. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az erősnél a második csík ugyanolyan erős, a halványnál van, hogy alig látszik valami (nevezhetjük homályosnak). várj kb. 5 napot és tesztelj újra, ha ilyen, valószínűleg akkor már erős lesz. 10 hónapos baba anyukája
2009. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem ilyen halovány. Ma teszteltem, alig akartam elhinni, letettem, újra megnéztem, hátha nem is volt második csík, csak odaképzeltem. De ott volt. :) Úgy gondolom, egyenlőre nem szólok a férjemnek, csak ha kicsit erősebb csík lesz. Szombaton próbálkozom.


Úgy világgá kürtölném, de úgy érzem, ismerősöknek még nem szabad elmondani, majd ha a doki is megerősíti. Elég nehezen viselem ezt a titkolózást.

2009. máj. 13. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férjednek nyugodtan elmondhatod! A halvány csík is csík. Én csak egyszer teszteltem, alig lehetett látni, de ott volt:)


7+1 kismami

2009. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az 1. vagyok. Én is így jártam, de valóban, halvány csík is csík. 2 vagy 3 nap után ismételtem, és akkor már határozottabb volt.

Azt megvártam a teszteléssel, hogy az elmaradt menses után teszteljek legalább 4-5 nappal, mert akkor "biztosabb" az eredmény a dokik szerint. Orvoshoz menni pedig 6-7 hetesen érdemes, amikor már "látszik" a szívhang is.


Üdv és minden jót (erős csíkkal)!

2009. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok.


Én már bejelentkeztem a dokimhoz május 25-re egy hete, mert akkor lesz meg a hormoneredményem, de akkor még csak kb. 4 hetes leszek. Ha mást nem, megyek rá 1-2 hétre is :)


Igazából én sem akartam még tesztelni, de napok óta hányingerem van, nem reggel, hanem délután-este-éjjel. Aztán ma éjjel annyira rosszul voltam, hogy nem tudtam órákon át elaludni. Nem bírtam tovább, hajtott a kiváncsiság. Sosem néztem magamon a tüneteket, mert úgy gondoltam, ilyen korán az nem fog jönni, úgy látszik tévedtem. 32. napon vagyok, 30-33 nap között van mindig a ciklushosszom. Vasárnap akartam volna tesztelni, ha addig nem jön meg.


A 6 hetet egyébként peteéréstől lehet számolni, mármint hogy kb. akkortól van szívhang, vagy a teszteléstől?

2009. máj. 13. 10:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is ugyan úgy van a ciklusom mint neked.30-35nap között mindig össze-vissza jött meg.Csináltam egy tesztet ami alig látszott,sőt már azt hittem,hogy nem is lesz két csík,már kiakartam dobni mikor olvastam a tájékoztatón várjak 10percet,majd 4perc után a másik csík halványan de ott volt.Ez egy d.u. teszt eredménye volt.Majd 3nap után csináltam 1 reggelit is az egy másik márkájú teszt volt,és erős két csík.27hetes km.Szorítok.
2009. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A heteket az utolsó menstruáció első napjától számoljuk. Ha 30 napos a ciklusod, akkor kb 4 hetes terhes lehetsz, de ezt a dokid pontosan meg tudja majd mondani. Vagy te is ki tudod - naptár alapján - számolni.


Gratulálunk!

2009. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát, ha 25-én megyek dokihoz, akkor már van szívhang is? :) De jó :) Mert az utolsó mensi április 12-én volt, 25-én pont 6 hetes :)
2009. máj. 13. 13:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ egyébként :)
2009. máj. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!