Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 12. DPO-n, magas...

Bettybaby2010 kérdése:

Ma vagyok a 12. DPO-n, magas a hőmérsékletem, görcsöl a hasam, de reggel negatívat teszteltem 25-ös X-epillel. Megnéznétek a görbémet? Szerintetek lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 28. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes tesztelni a nemvárt előtt. Kis türelem, még pár nap és tudni fogod.
2011. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálok türelmesnek lenni, csak nehéz.:-)) Viszont a görbém trifázisos, vagy csak én látom így?
2011. nov. 28. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia szerintem ez akár trifázisos görbe is lehet, szépen megy felfelé a hőmérséklet, de most még bármi lehet ...


Remélem sikerül, hidd el tudom milyen nehéz várni én még csak a 8. dpo-n vagyok de már nagyon várom az eredményt :)

Sok sikert majd írd meg hogy mi lett :)

2011. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást, mindenképp megírom majd, mi lett végül az eredmény, remélem jó hírekkel térek majd vissza. :-))

Neked is megy a drukk!

2011. nov. 28. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nagyon szép a görbéd,ha még 2 napig fent marad a hőd,szerintem nem lesz gond.Menzi előtt 2 nappal a 10-es tesztem szép poz.lett,de a 25-ös még hófehér.Tegnap csináltam 25-set ez nemvárt utáni 1.nap,azon már nagyon szépen látszódik.Sok különbség van közöttük,még egy kis türelem tényleg,a görbéd nagyon jó!!
2011. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi Neked is a bíztató szavakat, de elkezdett a hőm lefelé kúszni.:-(( Ebből sztem mensi lesz.Meglepődnék, ha nem így lenne, mert eléggé úgy alakul a hőmérsékletem.

Ez a frissített görbém:

[link]

Neked pedig gratula a Babóhoz!:-)

2011. nov. 29. 08:34
 7/7 A kérdező kommentje:
14 Dpo negatív a 25-ös teszt és megint kicsit lentebb ment a hőm, igaz még nem ment le a cl alá...de ebből nem nagyon lesz baba.mensi még nincs.
2011. nov. 30. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!