Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most mikortól próbálkozh...

Akkor most mikortól próbálkozhatunk missed ab. után?

Figyelt kérdés
Az dokim mindenképp azt tanácsolta,hogy várjuk kb. 5-6 hónapot és utánna lehet.De én mindenhol 3-4 hónapot olvasok és hallok!Még csak 1 hét telt el a műtét óta,de úgy érzem nem bírok kivárni fél évet!
2009. máj. 13. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,ez igy természetes,hogy ilyenkor nem tudunk várni!Ha 8hét előtti volt a terhességmegszakadás ideje,akkor elég 1 rendes menzit megvárni,ha ennél idősebb terhesség volt,akkor 3-4 hónap!Szedjél valamilyen vitamint,hogy erősödjön a szervezeted!Kitartás!

2009. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grófházy ***** válasza:
100%
nekünk az orvs azt mondta,hogy 2 ciklust várjunk ki.Addig szedjünk e vitamint heti2x1 A párom is.
2009. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom az orvost felülbírálni mert lehet hogy indokolt dolgok mondatták vele a fél évet de ha "csak" annyi volt hogy elhalt a terhességed látszólag ok nélkül, és ez nem mondjuk a 3.4. eset akkor sztem nem indokolt ennyit várni..

Nekem a második missedem volt decemberben az orvosom azt mondta 2-3 hónapot várjunk,ha tudunk!

Februárban terhes lettem és minden oké szerencsére, nem véreztem nem görcsöltem és semmi baja a bébinek:)

Ja és a missed ab után eü.küretem volt.

2009. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
8 hetes voltam.Semmi tünetem nem utalt rá,hogy baj van!Se görcs,se vérzés,semmi!Azt mondta műtét után,hogy minden rendben "odabent"!A gravidát továbbra is szedem.
2009. máj. 13. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt. 9. hét után történt. Mivel mi meddőségi dokihoz is jártunk, mert úgy volt, hogy nem lehet babánk (aztán mégis lett), ő azt mondta, hogy elég 1 ciklust várni, viszont a kórházban, ahol a műtétet végezték, ott 3 hónapot mondtak. Tehát eltérő a két vélemény, de én is legtöbb helyen a 3 hónapot olvastam/hallottam. Türelem és fel a fejjel! A 3 hónap viszonylag hamar elröppen, főleg, hogy jön a nyár. Kikapcsolódás, stb...
2009. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! Nekem 9 hetesen halt el, semmi jele nem volt, a 12. héten vette észre az orvos az UH-n. Nekem is hat hónapot mondott, ebből három hónapra fogamzásgátlót is felírt, hogy rendezze a menzimet, és azt mondta, utána kezdjek el folsavat szedni. Mikor beszedtem az utolsó levél fogigátlót is, két hét múlva visszamentem újra, megnézett, azt mondta, minden rendben és elkezdhetünk újra próbálkozni. Szóval 4 hónap múlva visszamehetsz hozzá újabb kontrollba, és ha azt mondja, minden ok, akkor lehet próbálkozni.
2009. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 10. héten vették észre az ultrahangon, hogy már csak az üres petezsák van és felszívódott a magzat. Nálam sem volt ennek semmi előjele. Műtéti úton eltávolították, amit még kellett. Az orvos nekem azt mondta, hogy egy mensit várjunk. Igaziból ha a szervezeted már fel van készülve, akkor a baba úgyis megtapad 1 hónap után is. Ha nem, akkor a 3 hónap is kevés. Sok sikert!
2009. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 9. héten derült ki, hogy baj van. Kicsit barnáztam, azért mentem el UH-ra és ott mondta a doki, hogy ennyi volt. Nekem a terhesség alatt is fájdogált a méhem, azt mondják, hogy nő olyankor azért, de a műtét után is el kellett, hogy teljes egy kis idő, hogy újra a réginek érezzem. Ma volt pont 2 hónapja a műtétem, mostmár úgy érzem rendben van minden belül, már 2-szer megjött rendesen, de még egyet várunk inkább. Nem tudom, Te hogy érzed magad, én is nagyon szerettem volna, szinte azonnal, de fizikailag őszintén megvallva, nem voltam jól, kb. 2-3 hétig. Nem mondtuk el senkinek, de egy páran megjegyezték, hogy mi van velem, elég rossz bőrben vagyok.

Szerintem érezni fogod, hogy mikor vagy már jól. Sok sikert!

2009. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!Sajnos úgy látom és hallom,hogy elég sokan vagyunk ezzel a problémával.
2009. máj. 13. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!