Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyikkel jobb a hőt vezetni...

Melyikkel jobb a hőt vezetni a hónaljnál vagy a nyelv alatt? Egy újabb hónap esélj? (csatlakozzhatsz hozzám)

Figyelt kérdés
4 hónapja nem jött össze a baba,most szeretném kipróbálni a hővel hogy hátha segít,most fog majd elmúlni december 1-jén és 30 nap múlva nem várom,tapasztalatokat várok esetleg mások is csatlakozhatnak hozzám :)
2011. nov. 29. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mindenképp a nyelv alatt kell mérni,de ajánlott már a menszi első napján elkezdeni,de most sem vagy elkésve,és mindig felkelés előtt reggel ugyanabban az időben!Én is hőmérőzöm,de mi már 13 hőnapja próbálkozunk!Nálam is most van a menszi!
2011. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is a nyelv alatti hőmérőzést javasolnám inkább, bár én például hüvelyben mérem, ott kicsit gyorsabb és szerintem ha lehet még pontosabb. Június óta csinálom a görbevezetést és nekem hatásos, mert rendszertelenek a ciklusaim, így viszont mindig tudom mikor fog megjönni (tök mindegy hogy a 14. nap volt pé-m vagy a 21. nap) így aztán nem tesztelgetek feleslegesen. Nekem amúgy dec. 4-5re nem kellene megjönnie, de azért én is mérek veled, csak kicsit csúszásban, viszont ha van kérdés legalább tudok majd segíteni.
2011. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) holnap már mérek is
2011. nov. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!