Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett? 23-án volt...

Sikerülhetett? 23-án volt ovum a ciklus.hu szerint, de csak 24-én és 26-án voltunk együtt, melleim iszonyatosan fájnak, aludni sem tudok, hasam enyhén görcsöl, néha eléggé beszúrkál.

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom sikerült e,mert 7-12nap kell a beágyazódáshoz és nálad még csak kb 7telt el.Ilyenkor szerintem még tüneteket sem érezhetsz.Legalábbis nekem egyik terhességem alatt sem volt ilyenkor bármilyen jel.
2011. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a kérdés lényege az volt,hogy ez beágyazódás lehet?Csak lemaradt bocsi:)Köszi a választ!
2011. nov. 29. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ovu után kicsi rá az esély. A 24.-e még talán, de a 26 kizárt!
2011. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a ciklus.hu jól húzta be a peteérést, de ha igen, elég necces már a 24 is, a 26 meg esélytelen. Nem tudom, lehet-e ez beágyazódás, bár a mellfájdalom biztos nem amiatt van.
2011. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!