Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérezte már valaki a beágyaz...

Megérezte már valaki a beágyazódást?

Figyelt kérdés
És ha igen,ki mit érzett?Tudom,van az "hasszúrka", de azon kívül még ki mit érzett?
2009. máj. 13. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én pontosan tudom mikor történt. Már a vérzés kimaradása előtt egy héttel hasonló görcseim voltak,mint menstruációnál, bár azért annál jóval enyhébb volt a fájdalom. Utána majdnem egy hétig olyan érzésem volt, mintha a méhem meg lett volna duzzadva, majd a menstruáció esedékességekor jött a " tuti megjött" érzés, bár akkor én már biztos voltam benne, hogy nem lesz vérzés:) Nem tévedtem:)
2009. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a menszim előtt barnáztam de pár csepp volt és görcsöltem mintha megjött volna. De azóta semmi. Most 5 hetes vagyok.
2009. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szívesen várom a többi választ is:)

Fura feszítő érzése odalent volt valakinek?

Tudom,hogy már sok lesz belőlem,de egyszerűen nemtudom hova tenni ezt az érzést??

2009. máj. 13. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is feszítő érzés van a méhemnél, és az oldalam is szurkál, meg köldöknél!Még egyelőre nem tudom baba van e a dologban, de ma veszek egy tesztet és megcsinálom, mert szerintem babás vagyok!Hányingerem is van és egész nap álmos vagyok, fáradékony!Mikorra nem várod?
2009. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem 10 napja késik.De ilyen már máskor is előfordult.

Én a feszítő érzést ott lent,az intim résznél érzem.

Szorítok neked,írd meg,hogy mi lett! :)

2009. máj. 13. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!