Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor is van a megfelelő...

Mikor is van a megfelelő időpont a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Annyi féle verziót olvastam már, hogy magam sem tudom, melyik az "igazi". Kb. 1 éve próbálkozunk a babával, eddig sajnos sikertelenül. Elég sokat olvastam ezügyben a neten, volt, ahol azt írták, ovuláció napján és utána érdemes együtt lenni, máshol azt írták ez már késő, előtte 1-2 nappal érdemes, mert idő kell a "kiskatonáknak", hogy odaérjenek a petesejthez. Mi az igazság? :) Egyébként normális a szexuális életünk, annyi változás történt az elmúlt 1 évben, hogy a pozitív ovulációs teszt napján, és utána is sűrűbben vagyunk együtt. De lehet, hogy előtte is sűrűbben kellene? Node azért apát sem lehet kinyúvasztani minden nap :) Segítség, légyszi adjatok tanácsot :)


Köszönöm!


2011. nov. 29. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2-3 naponta együtt vagytok (nekem mondjuk ez a normális):), akkor elviekben nem lehet elkerülni!
2011. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Ha 1 éve próbálkoztok, akkor nem tudom mi baj lehet.

Mi csak peteérés előtt voltunk együtt 2-3 naponta, és kislányunk hamar megfogant, de persze ez sem garancia semmire.

2011. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig azt szoktam mondani, amit az első :) ovuláció elméletileg középidőben van, de mint minden másban, itt is vannak kivételek, tehát bármikor lehet.
2011. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, ha 2 naponta együtt vagytok, akkor nem tudjátok kikerülni. Csak hát ez meg olyan "menetrendszerű". Amúgy ha pozitív ovuteszt napján együtt vagytok, akkor az jó, mert a pozitív utáni első negatív napon van az ovuláció, úgyhogy az teljesen időben van.
2011. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jól bevált receptem, amivel elkerülhetetlen a teherbeesés, legalábbis az én esetemben. Nem figyelem mikor van ovu, általában 28-34 napos ciklusom van. 10. és 20. nap között szigorúan két naponta vagyunk együtt, se többször, se kevesebbszer. Akció után gyertya néhány percig. 3x próbáltuk így, mind 3x terhes lettem. Sajnos csak egy gyermekünk van, kettő missed volt.
2011. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!