Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig életképes egy petesejt?...

Meddig életképes egy petesejt? Meddig vár a megtermékenyítésre?

Figyelt kérdés
Ma szurkál a jobb oldali petefészkem és a ciklusom 13. napján vagyok ... szóval akkor ma bele kellene húznunk a férjemmel ugye? Tegnap vizes folyásom volt ... korábban nem igazán tapasztaltam ilyet ... ma meg egy kis tojásfehérje szerű ... várom a véleményeket!!! Mielőbbi babásodást mindenkinek!
2009. máj. 13. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tudom, hogy a petesejt 24 oraig eletkepes. az elso 12-14 ora utan mar kezd oregedni. Ha nagyon oregen temekenyul meg akkor nagyobb a valoszinusege, hogy gondok lehetnek az osztodasnal es igy nem mindig agyazodik be hanem kiurul a mensivel.
2009. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok, bocsi ez lemaradt: Persze, bujjatok ossze a ferjeddel hiszen a spermiumok 48 oraig termekenyito kepesek. Ha holnap repedne meg a tuszo akkor is boven elelnek addig a kiskatonak. Van aki azt mondja, hogy ketnaponta a legjobb egyutt lenni peteeres korul. Szerintem legyetek ma egyutt foleg ha fojasfeherje szeru folyasod van. Kivanom, hogy sikeruljon nektek!!! :)
2009. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Este jön haza a férjem és megteszünk mindent a baba érdekében ;-)
2009. máj. 13. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!