Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tartsuk össze, mikor jön...

Tartsuk össze, mikor jön össze a baba?

Figyelt kérdés

Akik az utóbbi 1-2-3 hónapban kezdték el a baba "készítést" tartsunk össze.Ezt a kérdést azért teszem fel mert kíváncsi vagyok ki hogy éli meg napjait hogy menyire nem várja a menzeszt és hogy meséljétek el mi történ pozi tesztek vagy negatív tesztek...Segítsünk egymásnak túllépni a rosszon vagy örülni a jónak!!

A válaszokban légy szíves írjátok meg hogy mikor kezdtétek a próbálkozást és hogy hány évesek vagytok!

Remélem jó sokan leszünk és tudunk egymásnak segíteni!


2011. nov. 29. 20:51
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Az én történetem szeptemberben kezdtünk el védekezés nélkül együtt lenni sajna a hormonjaim be zavarodtak vagy az izgalom miatt azóta sincs menzim voltam már uh és semmi bajom szerencsére csak megviccelnek a hormonok :( már régóta szeretnék babát de most van lehetőség rá !

Én 19 párom 25 éves!

2011. nov. 29. 20:53
 2/22 anonim ***** válasza:
Szia! Mi az előző ciklusom közepe óta döntöttünk úgy, hogy rábízzuk a természetre, és ha egy baba /már a nevét is kitaláltuk :) / szeretne közénk jönni, akkor várjuk. Igazából soha nem védekeztünk nagyon komolyan, nyitottak vagyunk a kérdésben. Most járok az azóta következő ciklusom végén, elvileg dec. 6-án kellene megjönnie. Nem szeretnénk nagyon izgulni a dolgon, úgyhogy ha pozitív, ha negatív nem trauma egyik sem. Én 23 éves vagyok /l/, a párom 24.
2011. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban kezdtük, elsőre nem jött össze, most lesz hétvége fele a köv. peteérés. majd meglátjuk. első babám már 2 éves elsőre összejött. ezt most nehezen élem meg. L31. Veled mi a helyzet?
2011. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én már írtam a történetem.én is elég nehezen éltem meg a negatív tesztet főleg hogy még menzi sincs már lassan 3. hónapja....mer így persze baba se sikerül :( ha nem jön meg decemberben sem megint el megyek az orvoshoz.szeptember 7. volt az utolsó menzim és szept 27. e óta nem védekezünk!

köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. nov. 29. 21:47
 5/22 anonim ***** válasza:

Egy ciklusban, rendszeres nemi élet mellett is, egészséges felek esetén 40% az esélye a fogantatásnak. Ne keseredj el! Mi nem görcsölünk ezen, ha beköltözik egy társbérlő nagyon örülünk, de addig meg egymásnak, amikor csak szeretnénk. :) A mai világban az egyik legnagyobb ajándék, hogy a maga természetességében szerethetjük egymást és nem félünk. :) Mi nagy örömként éljük meg ezt az időszakot mindketten. Te se stresszelj feleslegesen! :))

/a második válaszoló/

2011. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mi áprilisban vágtunk bele, azóta nem védekezünk. Eddig sajnos még semmi. Én 25, a férjem 27 éves. Ja, és van már egy 3 éves kisfiunk, aki 7 hónap alatt sikerült, úgyhogy még nem aggódom.
2011. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kérdező! Tabletta abbahagyása után lettek ezek a "hormonproblémák" ? Pontosan mik a tüneteid? Az ultrahangon nem láttak kis cisztákat? Ne haragudj, ha indiszkrét, de van túlsúlyod? Hasi elhízásod?
2011. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Igazad van, majd lenyugszom, próbálom nyugtatni magamat, hisz van egy egészséges csöppségünk akit imádunk, párommal is jó a kapcsolatunk. ,, adj uram de rögtön" természetemmel lehet a baj. Más is gondolkodik így? Másnál mi a helyzet?

Fru

2011. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

21:57

uh minden rendben volt semmi ciszta se pco!!

mindíg volt hogy nem napra pontosan jött meg az utóbbi 4 hónapban 34-35 napra jött meg inkább 34 re.túlsúlyom igen van!

Jártam orvoshoz is e miatt de ne találtak semmi olyat ami miatt a menzeszem rendszertelen lehet. mielőtt párommal először együtt voltam szüzesség elvesztése ... előtte beált ugyan ugy 34-35 napra aztán hogy együtt voltunk megint rendszertelen lett rá 1,5 évre most beállt és hogy most ne védekezünk megint össze kuszálódik!

2011. nov. 29. 22:07
 10/22 A kérdező kommentje:

kedves Fru

én is ugyan így vagyok ezzel egyből akartam és nagy lett a csalódás a negatív teszteknél de most már túl tettem magam rajta már csak az a menzi jöhetne és kezdenénk az uj hónapot remélhetőleg sikeresen!!

2011. nov. 29. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!