Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyiszer lehet egy nap? Ma...

Mennyiszer lehet egy nap? Ma van a peteérésem! Délután már voltunk együtt, mit gondoltok este is próbálkozzunk vagy csak 2 nap múlva? Bizonytalan vagyok, hogy sikerült-e a délutáni akció?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne gyerekgyártásként kezeljétek a szexet, ha kívánjátok, akarjátok egymást, akkor legyetek együtt. Ha nem akkor ráértek akkor, mikor mindkettőtöknek jól esik.
2009. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

szia!


Próbálkozhattok este, holnap, holnapután... Ezek a lehetséges "sikeres" napok. De ne gondold, hogy meg lehet érezni az eredményt rögtön :) Van , hogy már 1 alkalom is sikeres lehet :)

2009. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam, nem jó a túl gyakori, mindennapos együttlét. Sokkal jobb a 2 naponkénti, mert akkor az apajelölt szjobezete bervan "fel tud készülni"a következő körre.

Szerintem se görcsöljetek ennyire a gyerekgyártáson. sokszor a görcsös próbálkozás miatt nem jön össze és amikor elmúlik a görcs és "lesz ami lesz" alapon álltok hozzá, akkor összejön a bébi is és még ól is érzitek magatokat.

2009. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ne csak a PÉ-hez igazítsátok.. ami nálunk bevállt/már2x:)/


nekem 6napos a mensim, a 8.naptól minden másnap.. a spermáknak termelődni is kell


és nem akarlak elkeseríteni,de ha csak pont PÉ napján vagytok együtt előtte meg nem ,akkor már lehet h késő,max 12-24óráig fogad a pete,és nem biztos h a fiúk beérnek.. ők viszont 3-5napig is várhatnak

2009. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!