Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi történik. Járt...

Nem tudom mi történik. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fura dolgok történnek velem, nem tudom mi lehet az oka. Azért ebben a kategóriában írom, mert itt keresgéltem hasonló kérdéseket/válaszokat hátha találok valami választ.

Szóval a problémám: késett 4 napot a mensim, de utána rendesen megvolt. Most hétvégén múlt el, azonban furán érzem magam. Kicsit szúrkál a méhem, kavarog a gyomrom, áttetsző folyásom van és néha nehéznek érzem a méhem és folyton álmos vagyok. Anyukám amikor velem terhes volt az első kb. 2-3 hónapban erősem menstruált, tehát megfordult a fejemben, hogy talán ez van nálam is vagy esetleg valami más? Jártatok már így? Ha igen, mi volt nálatok?

Pont novemberben voltam vérvételen, minden hormonom rendben van. Nem tudom mitől lehet!

Köszönöm, ha segítetek!


2011. dec. 1. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátnőm pont így volt, és babát várt!

Esetleg egy teszt?

2011. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Háááát....mit is mondjak!

Én vennék egy tesztet a helyedben és megcsinálnám mert, ez így akármi is lehet.

Én is jártam már úgy hogy, nagyon álmos voltam, kívános idegesítettek a szagok, söt émelyegtem is és normálisan megjött nem voltam terhes...

2011. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És mik voltak a tünetei?

Már jártam úgy, hogy beleéltem magam és nem lett csak egy negatív teszt. :(

Most direkt nem élem/éltem bele magam.

Furi az egész. Ha a pé-m idejét nézem a kalkulátor szerint - ami eddig mindig bejött - 5-én lesz. Ezért nem értem a mostani áttetsző folyást sem.

2011. dec. 1. 10:50
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: pontosan erről beszéltem az előbb én is. Már én is jártam így! De ez most valóban szokatlan!
2011. dec. 1. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek 4 hónapig megjött és babás volt!

Tesztelj! :)

2011. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!