Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez terhesség? Már...

Lehet ez terhesség? Már teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
A párommal nem védekezünk ugyanis kisbabát szeretnénk, múlt hónapban mensi elmúlása után kb 4 nappal együtt voltunk természetesen védekezés nélkül.Ebben a hónapban 20-25. között kellett volna megjönnie de nem jött meg csak 23. felé volt ilyen 2-3 napos barnaság. Reggelente nincs hányingerem. Párszor már erősebb szédülés is rám jött meg 2szer erősebb hasszurkálásom is volt(elég erős volt már a sírás is rajtam volt).Néha nincs étvágyam de aztán egy óriási éhségérzet kap el. Szerintetek lehetséges ez egy kis pocaklakó? :)
2011. dec. 1. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd a teszt megmutatja! Hajrá!!
2011. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi sem biztos, de bármi lehetséges!

Így egy teszt elvégzése csodákra képes!

Drukk

2011. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is a tesztelés lenne a legjobb, ha még mindig nem jött meg. Viszont ha csak akkor voltatok együtt, amikor mondtad, és többet nem, akkor azért szerintem kisebb az esélye. Viszont a teszt már tuti kimutatná. Majd írd meg mi volt
2011. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen akkor. ugyanis messze dolgozik és ritkán jár haza sajna :( de mindenképp megírom, hogy mi volt a tesztel :)
2011. dec. 1. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!