Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokaknak segitett már a...

Sokaknak segitett már a clostilbegit tabletta? A menstruácio kezdetétől, vagy a clostil szedésétől számitva a 14-ik napon érdemes próbálkozni a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem segített! 1 év sikertelen próbálkozás után a 2. hónapban lett kétcsíkos a teszt. Én használtam ovu tesztet, így egyszerűbb volt belőni a peteérés időpontját.
2011. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én a 3. kúrán vagyok túl nekem nem sikerült !
2011. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem első hónapban segitett.Minden másnap együtt voltuk,és a 34-ik napon pozitivat teszteltem!:)
2011. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített!Végig csináltam 3.hónapos kúrát!Most újra elkezdtem a 2,hónapos szünet után!
2011. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ZsZs27 ***** válasza:
100%
Nekem a 3. hónapban sikerült vele, rögtön ikrek lettek. Az sajnos nem tudom megmondani, mikortol számold, nekem ugyanis a menstruáció első napjától számított 12. napon kellett mindig visszamennem orvoshoz uh-ra, ha minden rendben volt, volt érett tüszőm, akkor kaptam tüszőrepesztő injekciót, onnan számítva 24-48 órán belül kellett a férjemet "elkapnom". Nekem egyébként annyira furcsa, hogy sok orvos csak felírja ezt a tablettát, de nem ellenőrzi utána, hogy hat-e, illetve nem alakult-e ki tőle ciszta. Ugyanis okozhat. Az első hónap után nekem is lett az egyik petefészkemben, utána várnom is kellett egy hónapot, hogy elmúlik-e magától. Szerencsére így lett. Pedig alapos kivizsgálás után írták fel nekem is. Ja, az első hónapban hosszú hétvégére esett volna az injekció ideje, így azt nem kaphattam meg, mert korán lett volna, utána meg késő, tehát nem az injekció okozta a cisztámat, hanem a closty. Én azt tudnám javasolni, hogy mondjuk a 12. naptól kétnaponta legyetek együtt, állítólag úgy a legjobbak az esélyek. Bocs, hogy ilyen hosszadalmasra sikerül.
2011. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ZsZs27 ***** válasza:
Elfelejtettem leírni, hogy a 12. napot a menzesz első napjától gondoltam.
2011. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 3.hónapom.Volt 2hónap után 1hónap szünet aztán még 1 mivel cisztám lett.szerencsére következő hónapra felszívódott.

Szerintem is a 10-12.naptól érdemes már próbálkoznotok a menzitől számolva.

2011. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 12.naptól két naponta legyetek együtt.Nekem a hetedik hónapban sikerült,amikor nem szedtem clostit.
2011. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem az elsőnél segített, a 10. és a 14. nap között kellett mennem UH-ra. A 11.-en voltam, amikor is közölte a doki,hogy akkor hajrá, a férjemmel ezt követően voltunk együtt a 12. majd a 13. napon. A 14. napon vissza kellett mennem UH-ra, akkor megnézte megint a doki és akkor már kifakadt a tüsző. Azóta 4 pozitív terhességi teszten vagyok túl (nem tudok vele betelni :)) és még 2 hét mire mehetek az első UH-ra :)


Sok sikert!

2011. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem a 2. hónapban sikerült és most itt alszik a 4 hetes kisfiam. Ovu tesztel biztosítottam be magam hogy tuti peteérésem van, meg az orvos ultrahanggal nézte hogy van e megfelelő tüsző a 12 naptól. Nekem 32 naposak voltak a ciklusaim és a 16. napon volt peteérésem. Sok sikert kívánok!
2011. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!