Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a krémes folyás a PÉ...

Ha a krémes folyás a PÉ lenne, akkor meddig-mikor érdemes együtt lenni ahhoz, hogy abból baba is legyen?

Figyelt kérdés
Azért irtam feltételes módban, mert nem 100 %, nem használok ovutesztet, csak gondolom, hogy igy van. Fura lenne, mert lassan a mensinek kéne már jönni, de olvastam már, hogy volt igy más is, hogy előtte pár nappal volt , vagy utána pár nappal PÉ.
2009. máj. 14. 08:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm annak aki válaszol, és egyben elnézést is kérek, hogy én nem tudok rögtön, mert lassan ballagok dolgozni. De azért a válaszokra, tapasztalatokra kiváncsi leszek majd :-)
2009. máj. 14. 08:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Amennyiben ez a PÉ, akkor az max 24. óráig tart. Szóval a PÉ előtti napokban érdemes együtt lenni (mert a spermiumok élettartama 24-max 72 óraÖ, illetve akkor, amikor a folyást tapasztalod.


Vagyis: HAJRÁ!

2009. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Előtte 2-3 nappal érdemes,vagy azonnal mert kb 24 óráig megtermékenyíthető!A katonák meg bírják akár több napig is odabent.
2009. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tegnap tapasztaltam ezt, akkor ma belehúzunk :-)))
2009. máj. 14. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!