Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálatnál (hsg) tényleg adnak egy érzéstelenitő injekciót?

Figyelt kérdés
Miért, és pontosan hova???
2011. dec. 1. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam! Mindenesetre én nem kaptam, de nem is fájt a vizsgálat! Pedig be voltam tojva rendesen! ;)
2011. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát csak reménykedem benne ,mert 3 éve azt hittem belehalok ugyanis az egyik petevezetéke alapból le van zárva és így iszonyúan fájt !!!
2011. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én kaptam, a méhnyakba, azért, hogy a méhembe fel tudják vezetni a katétert. Maga az injekció eléggé fájt. utána már nem volt fájdalom, csak olyan feszítő érzés, hogy majdnem elájultam.

2011. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De úgy vettem észre nem mindenki kap. Tudod hogy ez mitöl függ?
2011. dec. 1. 21:36
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Szerintem orvos és kórház függő. Épp most írta valaki, hogy őt pl altatták hozzá.

Az volt az a kérdés :

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Remélem, jó a link, még sosem linkeltem innen. :-)

2011. dec. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kórháza válogatja. Nálunk például adnak egy vénás injekciót így nem éreztem semmit.
2011. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nemrég volt ilyen vizsgálatom. HSG.

Kb 25 perces volt, elaltattak, nem éreztem semmit sem. Az előkészület volt kicsit kellemetlen, amit műtőben csináltak. A röntgenhez alám tettek egy lapot, letakartak, sem bódítót, sem mást nem kaptam, csak altatót. Amikor ébredtem, a szobában voltam, és akkor sem fájt, csak egy picit feszített a hasam. 2 óra múlva mehettem is haza. Picit véreztem, kb két napig.

2011. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2 napja voltam. Kaptam injekciót, egyszer egyet a hsg előtt fél órával, a fenekembe (no-spa hatóanyagú, fájdalomcsillapító) és a röntgenben is egyet, a méhnyakba szúrták a kontrasztanyag beküldése előtt. Nem mindenhol adnak egyébként. Én vittem magammal a biztonság kedvéért cataflamot :)
2015. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!