Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom. Már 1...

Holnapra nem várom. Már 1 hete mindjárt megjön érzésem van. Enyhe émelygés, hasszurka. hőm 36.8 volt a héten, ma leesett 36.7-re. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
én a múlt hónapban nagyon reménykedtem, mert nem jöt meg a leesés után két napig... aztán sajnos igen, és az nagyon rossz volt. a leesés általában nem jelent jót :(
2009. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban a hő leesés nem jelent általában jót, viszont ez még nem drasztikus leesés!Ha holnap még lejebb esik akkor sajna meg fog jönni, ha vissza megy akkor tuti baba!+++++++++++++reméljük:):)Drukkolok
2009. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi... még reménykedem.. remélem baba lesz...várjuk már nagyon...
2009. máj. 14. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is ennyi volt a hőm, és mégis babás voltam, szóval nem muszály 37 fölé mennie.Sok sikert.
2009. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 tized hőleesés is ennyit számít? Bocsi, de nem vagyok vele tisztában. :( Mi lett az eredmény??? Lett babó??
2010. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!