Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A véleményeteket kérném dr....

A véleményeteket kérném dr. Túri Péter nőgyógyásszal kapcsolatban, ki mennyire van vagy épp nincs megelégedve vele? Egy általános nőgyógyászati vizsgálat mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 21:37
 1/1 anonim válasza:
Szia, nem tudom, aktuális-e még a kérdésed dr. Túri Péterrel kapcsolatban, de azért leírom az én tapasztalataimat. 13 éve járok hozzá, 4 éve nála született a kislányom és 5 hét múlva a kisfiam születésénél is ő lesz a szülészorvosom. A vizit és a vizsgálatok díja elég húzós, a vizit 12.000,-Ft, az ultrahang 13.000,-, de a különféle laborvizsgálatokat, sőt terhességnél a genetikai vizsgálatokat is ott helyben meg tudják csinálni, nem kell egy csomó helyre szaladgálni miattuk, nyilván ezek is fizetősek, de néha megéri, hogy nem kell az SZTK-ban órákig sorban állni egy vérvétel miatt. A lényeg pedig, hogy sem szakmailag, sem emberileg nem tudom elképzelni, hogy kerülhetnék nála jobb kezekbe, maximálisan meg vagyok vele elégedve minden szempontból,tiszta szívből tudom ajánlani mindenkinek.
2012. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!