Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen homeopátiás gyógyszert...

Milyen homeopátiás gyógyszert ajánlanátok hogy könnyebben összejöjjön a baba? PCOS lányok mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja kezelnek pcos-sal és még nem sikerült a baba. Már teljesen belevagyok betegedve. :(
2009. máj. 14. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, nem akarlak elkeseríteni, de Engem már 4 éve kezelnek PCO-val és még mindig sehol "senki". Úgyhogy ne betegedj bele rögtön az elején. Szorítok Neked nagyon, hogy szerencsésebb légy Nálam.
2009. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

idézek mert nem én irtam csak elmentettem:

"Agnus castus D4-Ha valakinek akármi baja is van a ciklusával, pl. túl hosszú, túl rövid, nincs peteérése vagy PMS-ben szenved, az elsö választás mindig a barátcserje (Agnus castus). Ez regulálja a ciklust, ha hosszú megrövidíti és beállítja, enyhíti a PMS-t és esetleg peteérést eredményez. Nem speciális, a ciklus általános javítására használják. Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belöle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.

A barátcserjének van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért


Rubus idaeus (málnalevél) + Alchemilla vulgaris (palástfü) kombi-Támogatja a peteérést, hosszú ciklusoknál elörébb hozhatja a tüszörepedést.

A terhesség utolsó heteiben fogyasztva fellazítja a medence izomzatát és megpuhítja a méhszájat, amivel elösegíti a szülést. Ezért nem ajánlatos a terhesség korábbi heteiben fogyasztani, viszont érdemes szedni a 37. hét után!

Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus elsö felében a mens elsö napjától a tüszörepedésig.

Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.

A C30-as globulusokból 1x 1-3 naponta

A palástfü segíti a méhnyálkahártya felépülését a medence vérellátásának serkentése által és ezzel pozitívan támogatja a beágyazódást. Ezen kívül hatásosan alkalmazható PMS ellen is, azon az úton is, hogy palástfü teába áztatott törölközöt teszünk a feszülöen fájó cicikre. Különösen alakalmas túlsúllyal küszködök (mint PCOS-ban szenvedök) ciklusának szabályozására.


Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus második felében a tüszörepedéstöl a mensig.

Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.

A tinktúrából 2 x 7 cseppet kell fogyasztani. 20 ml hónapokig elég.


(a fent emlitett tényleg csak együtt az igazán hatásos)

2 ciklusban sikeres terhesség!!!!!!(nekem ez vált be)

Ovaria comp + Bryophyllum D4 kombi-Ha a peteéréssel van baj, pl. a pé jóval késöbb jön, mint a normális 14. nap, akkor kerülhet bevetésre az Ovaria comp, ami több gyógynövénynek a keveréke. Ez a pé-t támogatja, az ösztrogénhez hasonló hatása miatt javítja a hüvelyi nyálka minöségét és mennyiségét és javítja a petesejt minöségét.Ha a luteális szakasszal van baj, tehát ha túl rövid a ciklus második fele (a normálistól eltérö 12-16 nap helyett csak 11 nap vagy kevesebb) vagy normális hosszúságú, de a mensi elött több napig pecsételö vérzés lép fel, akkor szedik a Bryophyllum D4-et (D4 = 4-szeres higítás). Ez progeszteronhoz hasonló hatású, megnöveli a ciklus második felének hömérsékletét, a luteális szakasz hosszát, megszünteti a pecsételést, támogatja a méhnyálkahártya vastagodását és ezáltal segíti a megtermékenyített petesejt beágyazódását.


(ezt az első ciklusban használtam)


A cervix váladékról terhesség esetén:menstruáció elött szárazság még a nem várt napján is>erős krémes folyás


Sikertelen ciklusnál(nem lépett fel terhesség)testápoló krémes>tojásfehér>vizes


Remélem tudtam sokaknak segíteni,s a fennt említett homeopátiás szerek mindenkinek segíteni fognak.Keverni is lehet,de a lényeg,hogy kombiként alkalmazzátok!!!


Sok sikert és még több babavárást az elkövetkezendő hónapokra!!!"


sok sikert

2009. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És milyen gyógyszereket kaptál rá?
2009. máj. 14. 10:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második neked is köszi a választ!
2009. máj. 14. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Merckformin 850mg-t szedek rá napi 3x1-et. Volt 2 éve lapar műtétem. Na azóta 30-33 napos ciklusaim vannak, de babácska még nincs sajnos. Remélem Te több sikerrel jársz, mint Én. Te milyen gyógyszert szedsz? PCO-s tüneteid? Hízás, szőrösödés, pattanás stb.? Én amióta kezelnek kb. 30 kg fogytam. 82-ről indultam, most vagyok 55-56 kg, de így sokkal jobban érzem Magam.
2009. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is szedem a merkformint csak én az 1000mg-osat és napi 1 szemet. Amióta szedem 4 kiló ment le, pedig csak 2hónapja szedem. Kaptam még peteérést serkentő bogyót: Clostylbegyt, hormonpótlót, és sárgatesthormon gyógyszert.
2009. máj. 14. 16:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és a tünetek hirtelen jöttek, abbahagytam tavagy a fogamzásgátlót és nem volt mensim, viszont előtte egy évvel hirtelen híztam 20 kilót, nem tudtuk mire vélni, mald tavaly októberben felkerestem nődokimat és ő mondta hogy bizony pcos vagyok és hogy ettől van a mensi kimaradása, a hirtelen hízás,és a hajhullás is. Mert sajnos a hajam is hullani kezdett.
2009. máj. 14. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!