Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2db nagyon halvány poz. Teszt...

2db nagyon halvány poz. Teszt majd 3 db negativ tesztem volt a elmaradt mensi hetében, barnázásom végig volt. Be kell ilyenkor fejezni valahogy orvosilag a sikertelen terhességet?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy megjön mert fáj már úgy a hasam, és elkezdtem barnázni újra.

Ha megjön akkor már nem kell semmilyen művi befejezése a sikertelen terhességnek? Megyek hétfőn orvoshoz de szeretnék előre felkészülni, hogy mi várhat rám.


2011. dec. 2. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre biztos választ majd csak a doki tud adni. Ha volt + teszted, akkor elvileg baba is volt. Ha vérzel, szerintem akkor csinálnak egy gyógykaparást, nehogy valami fertőzés alakuljon ki.
2011. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ultrahangon fogja látni, hogy maradt-e bent valami, és annak függvényében dönt. Ha kell, akkor jobb túl lenni rajta, minthogy valami bent maradjon.
2011. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Szia ezt kérlek olvasd el.Én egyáltalán nem vagyok benne biztos,hogy elment a babád.

Ha netalán mégis akkor sem szükségszerű művi befejezés hiszen csupán arról van szó,hogy felszívódott a megtermékenyített pete amit kilök a szervezeted a rendes menstruációkor.

2011. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első és a második gyerekemnél is egyértelmű pozitiv volt a tesztem, amikor terhes lettem, már az elmaradt napján. Nem nagyon hallottam olyanról, hogy 10.napon negativ tesztnél mégis baba volt,plane ugy, hogy előtt a pozitiv azt jelentette, hogy tényleg volt valami... Engem ez győzött meg, azaz , hogy 2 különböző teszt nem lehetett téves pozitiv.Szóval sajnos elkezdődött valami de aztán abbamaradt. Eléggé beleéltem magamat pedig.
2011. dec. 2. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!