Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idős terhes lehetek?

Mennyi idős terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Múlthónapban volt meg a menstruációm 23án és most kb.mennyi idős terhes lehetek? Arra kérek mindenkit,hogy csak az válaszoljon aki nem szidni akar.Köszönöm előre is a válaszokat.
2011. dec. 2. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
5hét 5 nap, ha az októberi múlt hónapra gondoltál. De ha novemberre,akkor még csak 9 nap telt el és alig hogy vége a mensidnek. Még peteérésed se volt, nem lehetsz terhes. A google-ba beírod,hogy terhességi kalkulátor és kidob egy csomó linket.
2011. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A menstruáció első napjától kell számolni.

Ha október 23.-án jött meg akkor kb.5 hetes lehetsz.

2011. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hét 5 napos ha még nem voltál dokinál akkor lassan esedékes lesz mert lesz már szívhang
2011. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár megszakított terhesség és egy kisbaba után illene tudnod, hogy számolod ki.
2011. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
szandy19 drága, pár hete 10 hetes terhes voltál, most komolyan, szerinted vicces az, hogy minden hónapban kiírsz egy ilyen kérdést vagy ennyire síkhomály vagy?????
2011. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szórakozásbol van itt mindenki,de ezt úgylátom páran annak veszitek ezt az oldalt.Kedves Szandi vagy ki ha szórakozni van kedved akkor ne itt tedd hanem máshol köszi..
2011. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Eddig nem voltam biztos benne,de egyre jobban ugyèrzem ez a szandy19 egy kamu!! Ertelmetlen,felhàborito kèrdèsek tomkelege!!!!
2011. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rákerestem google-be, és kiadta azokat a kérdéseket, amiket ő tett fel. És nem hinném, hogy kamu, mert azok alátámasztják, hogy tényleg van egy 10 hónapos kislánya. Én azt a 10 hetes terhességet nem láttam. Nem lehet, hogy összetéveszted valakivel?
2011. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Elmondom még egyszer a gyengébbek kedvéért,hogy 10 hónapos lányom van nem pedig 10 hetes vagyok.mikor válaszolsz először olvasd el az előző kérdésemet.De most már nem kérem,hogy válaszoljanak ezek az emberek akik csak kritizálni tudnak.
2011. dec. 4. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!