Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztelésnél várjam meg...

Ovu tesztelésnél várjam meg amíg tuti pozítiv és akkor legyünk eggyütt vagy előtte is? Tudom, hogy az első pozítívnál és az azt követő negatívnál kéne.

Figyelt kérdés

Nem egy buta kérdést akarok feltenni csak még nem használtam ovu tesztet.(30 napos ciklusaim vannak.Tegnap kezdtem biztos ami biztos.:-))Van már egy 3 éves kislányunk nála nem figyeltem semmit.Elsőre összejött!És nem voltunk 2 naponta eggyütt.(Inkább 3-4 naponta)

A múlt hónapban minden másnap voltunk eggyütt a várható ovu előtt és után de sajnos nem lettem terhes!Pedig szinte mindenhol azt olvastam,hogy 2 naponta kell(meg persze amikor akarjuk)de szerintem a "kis srácoknak" ez kevés idő.Nem akarom,hogy hamar "elmenjenek" a kis katonák és amikor igazán a bevetésre kelljenek kevesen legyenek és emiatt nem lesz sikeres a győzelem!:-)Mit gondoltok?


2011. dec. 4. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, az első totál pozitív napon legyetek együtt, meg a rá következő negatív napon. Nekünk így sikerült, elötte pedig 5 napig nem voltunk együtt. (akkor már tudtam előre,várhatóan mikor lesz ovu) Sztem számított,hogy elötte volt idő a kiskatonáknak:) Abban a hónapban (elötte lévőben) mis is együtt vtunk 1-2 naponta ovu környékén, nem is sikerült. Persze nem biztos,hogy ezért,de ezek a tények egybevágnak, Czeizel is azt mondta, 2-5 nap a katonák újra termelődési ideje (megfelelő összetételben)
2011. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elöszőr is gratulálok! Köszi,hogy válaszoltál!
2011. dec. 7. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!