Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 19. -én kell megjönnie,...

Most 19. -én kell megjönnie, de reménykedem benne hogy nem fog a 13. napon nem védekeztünk, majd elmentem az orvoshoz, és egy 23mm cisztát látott a jobb ováriumban. Ettől lehetek terhes azért? Okozhat problémát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a ciszták általában a mensikor eltűnnek, kipukkanak, ahogy a dokim mondaná. Elvileg lehetsz terhes, nem akarlak elkeseríteni, de eddig én nem lettem csak nekem a bal oldalamon van.
2009. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Grófházy ***** válasza:
ezek a ciszták tulajdonképpen nem teljesen megérett petesejtek.Valami miatt nem sikerült befejeződnie a folyamatnak.Nekem sajna nem jött meg a mensim(ugyanez volt) 1 hetet vártam,de norcolutot adott a dokim,hogy megjöjjön
2009. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!