Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszájam kemény és felhúzódot...

Méhszájam kemény és felhúzódott, de nyitva van. Ettől még lehetséges, hogy van baba?

Figyelt kérdés
Ovu tesztem erős 2 csikos. Ma vagyok 4 nappal a nem várt elött.
2011. dec. 5. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A Méhszájra nem lehet adni, a barátnőmnek lent volt és nyitva, mégis babás volt....szóval mindenkinek más!


Szurkolok neked! :)

2011. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2011. dec. 5. 22:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne stesszelj,mert az nem jó! nekem minden pozicióba volt már a méhszájam és egyiknél se volt baba :)szóval erre ne alapozz egy 10-es tesztel próbálkozhatsz várom az eredményt :)
2011. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:)

még 4 napom van a "nemvártig"...2.baba, még emlékszem a tünetekre, nagyon hasonló érzéseim vannak...

a jósló ovu tesztem nagyon erős két csikos lett reggel, de rendes tesztet még nem mertem csinálni..

azt majd csak pénteken!:)

2011. dec. 5. 22:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Korai. De ne tapogasd a méhszájadat, mert jól befertőzöd, aztán szépen a fertőzés nyomán elmegy a baba, ha van.
2011. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés óta nem zárt vissza annyira a méhszáj, mármint mindig olyan, mint a mensi előtt. Ha neked is második baba, akkor lehet, hogy ezért. Én erre már nem is adok. Ha az ovuteszted ilyen erős, akkor a hcg teszt is fogja mutatni.Én megcsinálnám.

Majd írd meg!

2011. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
holnap csinálom a tesztet reggel...:)
2011. dec. 6. 19:53
 8/16 anonim ***** válasza:
keves kérdező :)Megcsináltad a tesztet?
2011. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy érdeklődsz!:) a 26. napon csináltam és negativ lett...holnap reggel kellene megjönnie...szoritsatok!:)

szombaton csinálok legközelebb, ha addig nem jönne meg...

2011. dec. 8. 22:40
 10/16 A kérdező kommentje:
eltelt a mai nap és semmi jele a mensinek...
2011. dec. 9. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!