Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nappal érdemes peteérés...

Hány nappal érdemes peteérés után tesztelni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Peteérés után 10-12 nappal már lehet, de szerintem várd meg a nem várt napját és aznap reggel tesztelj:) Sok sikert:)
2009. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim anno, h peteérés (és természetesen akció) után leghamarabb a 14. napon érdemes, de inkább meg kell várni a nem várt napját, jól írta az előttem szóló.
2009. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14 nap. 10 Napot szoktak irni a beagyazodas befejezesere es onnan meg 4 nap amire elegendo hcg termelodik a szervezetedben. Ha a nagykonyv szerint mukodik a tested akkor pe-tol szamitva kb 14 napon jon meg a mensi (persze kivanom, hogy ne igy legyen). Tehat en a 14 napra szavazok. De van akinel hamarabb kimutatja mert nem mindenkinel tart a beagyazodas 10 napot. Ez csak az atlag. Van akinal mar a 8-dik napon vege. Pozitiv tesztet kivanok neked!!!!
2009. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!