Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23-ik ciklusnapomon vagyok....

23-ik ciklusnapomon vagyok. Inszemináciom volt. Nagyobbak lettek a melleim meg érzékenyek. Lehet ez tünet?

Figyelt kérdés
Hétföre nem várom.Nem kell lehurrogni,tisztába vagyok vele hogy még korai,de ez már a második inszemináciom és az elsönél nem volt ilyen.Kétszer akkorák a melleim(picik és könnyen észrevenni) és érzékenyek,más tünetem nincs.Köszi
2011. dec. 7. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet,bár nekem csak 6-7hét körül lett ilyen tünetem.Ha máskor ilyet nem éreztél,akkor lehet jel,de azért jobb nem csalódni..sokszor a szerveztünk becsap minket.sok sikert!
2011. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Egyszer már voltam terhes ami sajnos rosszul végzödött:(((akkor is nagyobbak lettek a melleim de szerintem csak a menzesz kimaradása után.
2011. dec. 7. 20:18
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha sikerült is, akkor még csak a beágyazódás közepén tarthatsz, terhességi hormon még nincs a szervezetedben, attól nem lehet.

Viszont a magas progeszteron szinttől igen. Gondolom kapsz progipótlást. Ez a hormon okozza az összes tünetet ilyenkor.

Légy türelmes, nemsokára kiderül. :-)

Drukkolok!

2011. dec. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!