Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha gumi...

Lehetek terhes, ha gumi nélkül szexeltem, de nem került belém ondó?

Figyelt kérdés
2007. júl. 25. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen IGEN, megvan rá az eséj, mivel a fiúknak/férfiaknak vannak bionyos vágycseppjei, és abban már lehet ondó, ami megtermékenyíthati a petesejtet! De kisebb az eséj hogyha nem ment beléd, de a kockázat benne van...:S
2007. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem került beléd ondó, akkor természetesen nem lehetsz terhes. Ám ezt nem tudhatod, mert az előváladék is tartalmaz spermiumokat, amelyek közül akár egy is megtermékenyítheti a petesejtedet. A kérdésed feltevéséből feltételezem, hogy nem szeretnétek babát, tehát azt javaslom, hogy mindenképpen találjatok egy védekezési módszert, ami mindkettőtöknek megfelel, és akkor nem kell majd találgatnotok.
2007. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lhetsz természetesen. Én is azt hittem, hogy mi vigyáztunk..., de hát most 14. héten vagyok. Nem bánok semmit, nem terveztük, de most már nagyon szeretjük és várjuk.
2007. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Egy kicsit megnyugtatlak én is ebben a cipőben jártam pár hete...Elősször is ne idegeskedj mert attól jobb nem lesz,1 hetet késett nekem de utánna megjött:)szóval próbálj meg megnyugodni ha ideges vagy;)és remélem neked is olyan lecke volt ez a gumi nélküli sex mint nekem:)NEVER EVER:D puc:)
2007. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!