Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki császár után a...

Ha valaki császár után a hatodik héten teherbe esik, akkor azt ki tudja hordani?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

azt ajánlják az orvosok, hogy császár után legalább 1 de ha lehet inkább 2 évet várjon.

nem hiszem, hogy 6 hét után van esély a kihordásra, nagyon veszélyes a hegszétválás miatt :/


mondjuk el se tudok képzelni ilyet, általában azért szülés után 1 hónappal még nincs peteérés, a másik, hogy 6 hét után csak élénk még az élmény, hogy védekezzenek... :)

ugye csak elméletileg kérdezed?

2011. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

sokat szoptatok, de kap cumit is a baba, így nem garantált a védelem, a marha férjem meg jópofán megviccelt hátulról...

lekiabáltam a fejét, most meg van makkanva.A nagy doboz gumi amit vettem, az éjjeliszekrényen figyel.

Ha becsúszna, elveszik?

2011. dec. 11. 23:58
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

"sokat szoptatok, de kap cumit is a baba, így nem garantált a védelem"

nem a kizárólag csak szoptatás adja meg a védelmet. illetve ilyen, hogy védelem nincs, csupán a szoptatás közben olyan hormonok termelődnek ami gátolja de nem zárja ki


szerintem ilyen esetben az orvos abortuszt javasol :(

hülye vicc, nem is értem a férjed... :(

2011. dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Vicces" a férjed...

A kizárólagos szoptatás sem jelent védekezést. Ilyenkor kisebb az esély a teherbeesésre, de bármikor bekövetkezhet egy peteérés és ilyenkor teherbe eshetsz.

Csinálj tesztet kb két hét múlva és akkor kiderül.

2011. dec. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Van olyan fogamzásgátló, amit pont a szoptatás idejére ajánlanak a dokik. Talán érdemes lenne megpróbálnod. A babának nem árt.

2011. dec. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
A férjed megviccelt hátulról???!!!! Azért nem hiszem, hogy teljesen ártalmatlan vagy az ügyben... Inkább csak felelőtlen.
2011. dec. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2011. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Felelőtlen? Megvettem a gumit, elmagyaráztam, h csak abban lehet, leokézta.Két nappal később éjjel berakta hátulról egy nyakpuszilgatás után.Kinéztem belőle ennyit.

Tuti felszeletelem a kolbászát, ha beakadt.

2011. dec. 12. 10:25
 9/16 anonim ***** válasza:
7. válaszoló. az se semmi :( viszont ha jól olvasom ott szó sincs császárról, azért itt csak volt a kérdezőnek egy műtéte 6 hete ami még be se gyógyult :(
2011. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9 válaszoló rosszul olvastad a belinkelt kérdésben is császár volt:S
2011. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!