Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztem tuti pozítiv...

Ovu tesztem tuti pozítiv volt. Eggyütt is voltunk akkor de már a következő negatív napon nem tudtunk. Így is van rá esély, hogy összejöhetett a baba?

Figyelt kérdés
Clostibegytet is szedtem!
2011. dec. 12. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, a hímivarsejtek 3 napig is életképesek!
2011. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az esély abszolut megvan, bizony több napig is elélnek bent a kiskatonák:)

de ha nem jönne össze elsőre ne keseredj el...sokaknak a 2. v 3. clostis hóban jön össze:)

drukkolok

2011. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Igen tudom,hogy éldegélnek még a "srácok" odabent csak most használtam először ovu tesztet és

gondoltam rákérdezek!:-)

2.válaszolónak: köszönöm,nagyon kedves vagy!

2011. dec. 12. 20:12
 4/5 anonim válasza:
A válasz abszolút IGEN!!!! Mi is pont így voltunk az utolsó ciklusom alatt. Pozi ovuteszt napján együtt tudtunk lenni, a rákövetkező negatívon nem, mert belázasodott a kisfiam. A hőm utána igazolta, hogy azon a napon volt ovum... most vagyok a 6. hétben :-)) szóval drukkolok Neked is nagyon!!!!
2011. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De jóóó! Szuper! Remélem én is így járok!:-)

Gratulálok neked!!!!

2011. dec. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!