Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mennyirelehet igaz?

Ez mennyirelehet igaz?

Figyelt kérdés
Egyik nő ismerősöm állítja, hogy amikor teherbe esett, azután sem mult el a menzesze.3 hónapig még megjött neki. Ez lehetséges?hogyan?
2011. dec. 14. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan ismerősöm (bőven 50 felett van már, gyermeke velem egy idős: 24), aki mesélte nekünk, hogy ő akkor kezdett el gyanakodni, hogy terhes, mikor nem jött meg neki. EZ mind szép és jó, csak akkor már 4 hónapos terhes volt és az elejétől a 3. hónapig mindig megjött neki időben. Semmilyen tünetei nem voltak. Gyermeke egészségesen született és most is az. Érett felnőtt ember.
2011. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukám is így volt terhes szerencsére, nem ő mondta, mert nem mondott volna soha ilyet, hanem miután meghalt sajnos, az egyik barátnője mesélte, hogy nem tartott volna meg.
2011. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az én történetem is hasonló mind az utolsóé :)Engem se vett észre anyukám ,mert megvolt neki a menszesze,mamámnak volt feltünő hogy hizik és mondta neki hogy nem vagy te terhes?mert én akkor híztam amikor a 2 lánnyal voltam terhes :)))anyum rögtön kimagyarázta hogy lehetetlen,meg ő nem akar 3-ik gyermeket .Csak idegesitette és elment a nőgyógyászához ,és mondta hogy igen terhes és kb 3 hónapos :)))Anyukám sírva ment haza ,végig sírta azt a pár hónapot hogy neki nem kell 3-ik fiú,de megszülettem és meglepetésre kislány lettem.nagy volt az öröm mert mamámnak én voltam a hetedik unokája és egyetlen lány :)
2011. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, h van ilyen...

mindenkinél más...

az oka talán az lehet,h a szervezete nem termel elég HCG-t, tehát a teste "nem veszi észre", h babát vár...

de ez a mens...eltérhet a többitől...kevesebb,és kevésbé piros...

2011. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!