Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs teszten tegnap...

Telifánt kérdése:

Az ovulációs teszten tegnap délután erős pozitív volt a csík és tegnap este együtt voltunk a férjemmel, ugye akkor elég nagy az esély arra hogy kisbaba legyen belőle?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de szerintem ma is legyetek együtt, ha tudtok :) vagy holnap...

Pozitív ovuteszt után 24-36 órával van a tüszőrepedés.

2011. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az is megvolt :-D
2011. dec. 16. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
jól van akkor ;)
2011. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hajra!! Nekem is most volt peteeresem! Mikor tesztelsz?
2011. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, de tenyleg legyetek egyutt meg. Akar holnap is. :)

En a masodik baba tervezesekor hasznaltam ovutesztet, 2 napig volt pozitiv, a masodik pozitiv napon voltunk egyutt es utana majd minden nap (megvolt ra a lehetoseg epp es eleg aktivak vagyunk egyebkent is). Abban a honapban teherbe is estem.

2011. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
majd csak 29.-én. Bár nagyon gondolkodom elötte a jósteszten. :-D Te mikor teszetlsz?
2011. dec. 17. 12:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan jó hogy ilyen pozitív válaszok jönnek :-D Amúgy is pozitívan állok hozzá a dologhoz, de így még jobb :-D Köszönöm nektek!
2011. dec. 17. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
21.48-as vagyok, en is 29. korul fogok tesztelni, ha addig nem jon meg. Altalaban 29en jon meg. Ma nagyon faj az alhasam, emlekszem amikor ez elsovel erhes lettem akkoris ezt ereztem. Annyira utalok varni... Ez a 2 het ilyenkor gyilkos..
2011. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én tegnap este voltam úgy hogy iszonyatosan fájt a hasam. Nagyon várom már a 29.ét. Szoritok nektek! Remélem jó hireket hozol majd az óév utolsó napjaiban.
2011. dec. 18. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!