Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők! Szerintetek...

Görbeszakértők! Szerintetek is akkor volt ovum, mikor a ciklus.hu behúzta? Még csütörtökön is nagyon fájt a hasam!

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 17. 08:49
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:

Lányok senki nincs itt?

Úgy el vagyok keseredve!

2011. dec. 17. 09:09
 2/56 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagyok egy nagy görbeszakértő, de szerintem jól húzta be és szerintem még a hasfájás is oké.
2011. dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ne aggódj! Az enyém épp ugyanilyen :-)
2011. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Hétfőtől péntekig fájt a hasam, az lehetséges akkor, hogy ovu után még van fájdalom? Úgy tudtam, hogy amikor kiszabadul a pete, akkor már elmúlik.

Szerintem lekéstük.

Kedves utolsó, vezetsz görbét?

2011. dec. 17. 10:24
 5/56 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta, hogy pénteken lehetett ovum :S
2011. dec. 17. 10:25
 6/56 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, a péntek nem valószínű.

Egyébként igen, tessék:


[link]


A vége hasonló, nem az eleje :-)

2011. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
A mait kihúzattam, mert 1 órával hamarabb mértem, nem tudom, hány percig, mert még visszaaludtam.
2011. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon hasonló a tiéd is.

Én nem bízom ebben a hónapban, mert pénteken volt szerintem is, hiszen akkorra múlt el a hasfájásom is.

Nagyon szomorú vagyok, ez lesz a 8. hónapunk. :S

2011. dec. 17. 20:15
 9/56 anonim ***** válasza:

Na ne szomorkodj, a hasfájás mástól is lehetett. Én sem vagyok depis:-) kivizsgálás, pláne 8 hónap után!

Én már rajta vagyok, utána sikerülni fog.

Különben pedig inkább egészségesen essek teherbe később, mint beteg és gond legyen. Hidd el, ha nem Karácsonykor, hát jövőre még jobban fogsz örülni a bébinek!

2011. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
Különben ha pénteken volt (bár akkor már magas a hőd és azt a progeszteron okozza, akkor még a szombati jó is lehet, szval pozitívabban állj hozzá. A stresszelés is visszatartja a sikert!
2011. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!