Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a gorbemet legyszi...

Megneznetek a gorbemet legyszi? Minden okes? Normalisnak mondhato? Babat szeretnenk,3 honapja hagytam abba a gyogyszert, ez ez elso honap, hogy homerozok. Csak a velemenyetek erdekelne.

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 18. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon cikk-cakk-os, de az lehet attól, is hogy nem egyidőben méred a hődet!Próbáld meg minden nap ugyan abban az időben mérni, mert fals lesz az eredmény!
2009. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1.vok, jah és mielőtt megméred ne kell fel!Felébredsz, akár órára, én is minden nap órára kelek, csak azért, hogy megmérjem, nem kelek fel csak nyúlok a lázmérőért, és 5 percig mérem.Sok sikert
2009. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ovu tesztet csináltál tegnap is? Ha igen kellene annak az eredménye is,mert pé-d akkor van mikor ovu pozitív után elösszőr negatív,ugyhogy egy pozitív eredmény nem ér sokat,mert általában két nap pozitív aztán negatív és azon a napon kell hajrázni. amugy mostantól kellene szépen felfelé mennie a hődnek. De ha jól látom a hődet nem egy időpontban méred és így sajnos nem jó, akár fél óra különbség is elviheti,ugyhogy mostantól mindig ugyanabban az időpontban mérd és ha digitális,akkor ne csak csipogásig hanem utána is(összesen 5 percig),mert megy még fel a hő. Én is csak csipogásig mértem anno és mikor tovább,akkor derült ki,hogy álatlában 2 tizedet is feljebb ment csipogás után.
2009. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia koszi! Ugy merem ahogy irtad, nem kelek ki rogton nyulok a homerohoz es 5 percig merem digitalissal, csak nem mindig ebredek fel ugyanakkor, meg van hogy koran megyek dolgozni, de ugy tudom hogy ilyen fel oras kulombseg meg nem gaz, csak legyen 5 ora alvas!?
2009. máj. 18. 11:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia harmadik! Sajnos nem tudtam csinalni tegnap ovu tesztet, meg merni se tudtam a homet, mert hajnalba fekudtunk le. De ha ma csinalok ovu tesztet az meg jo, vagy mindenfelekeppen kellet volna a tegnapi hogy pontosan tudjam a peteerest?
2009. máj. 18. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Ovu tesztet mindig egy időpontban kell csinálni,legjobb késő délután (én etse 19.30-kor csinálom) akkor a legerősebb. Az ébredési hőt meg tényleg érdemes egy időben mérni,én mindig felkelek korábban akkor is ha aludhatnék és megmérem,aztán visszaalszom,volt,hogy kiváncsiságból fél óra múlva is fölkeltem és megmértem és 2 tizedes különbség volt.
2009. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Hat ezt nem tudtam, hogy mindig ugyanabban az idoben kell az ovutesztet is csinalni es hogy delutan!! En mindig reggel csinaltam. Akkor lehet nem is valos amit csinaltam?
2009. máj. 18. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem valószínű,hogy jót mutatott az ovu teszt, van egy oldal www.babatervezok.otthona.net. Itt van rá példa,hgy ugyanannak a személynek délelött szinte nem mutat semmit,de este 19-kor már szépen látszik. Csinálj ma egyet este olyan 19 körül,és akkor ezentúl mindig akkor és reggel is így mérd a hődet,akkor tuti valós adatokat fogsz kapni. Sok sikert!
2009. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!