Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közti vérzés után megjön a...

Közti vérzés után megjön a menszesz is időben? Vagy tolódik az egész?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni! A ciklusom 17. napján megjött a menszeszem, két napig véreztem, aztán kis barna folyásom volt! Tegnap volt a ciklusom 28. napja, akkor meg kellett volna jönni a rendes menszeszemek is, vagy tolódik az egész? A ciklusaim 28 naposak, ilyen még soha nem volt, azt hittem az ovutól van, de nem attól volt, mert voltam orvosnál, és nem talált semmit!
2011. dec. 19. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szokott lenni koztes vérzés de mindig idore megjott utána.
2011. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked meddig szokott tartani az a vérzés? Fogalmam sincs, hogy mitől volt! Most akkor meg kellett volna már jönni a rendes vérzésemnek? Én ezt nem értem! :( Nagyon szeretnénk kisbabát, de így nem fog össze jönni!
2011. dec. 19. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem előfordult h utána egyáltalán nem volt megvonásosom, el is mentem dokihoz, aki azt monta előfordul, ha nem rendszeres, akkor nem baj, de ha igen, akkor nem megfelelő a fog gátló fajtája. teszteltem is mert azért nem nyugtatott meg, nem voltam terhes...
2011. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

öhm...asszem vmit félrenéztem.

nem szedsz semmit? Azt hittem csak akkor hívják közti vérzésnek...

Lehet beágyzódásos vérzés is(?)

2011. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit, már két éve próbálkozunk! Kicsit most reménykedem, mert még mindig nem jött meg, remélem nem is fog!
2011. dec. 20. 18:16
 6/8 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg a menszeszem, csináltam egy tesztet tegnap, de negatív lett! Akkor most biztos, hogy nincs baba?

Megjön érzésem van már napok óta, van egy fájós pattanásom, ami menszesz előtt szokott lenni, viszont a hőm magas!

Most mi van? Segítsetek légyszi! Ma vagyok a 34. napon.

2011. dec. 23. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Hőgörbét vezetsz?

Nekem volt közti vérzésem, de nekem sok ciklusban, akkor derült ki nálam, hogy Pco-s vagyok:(( A közti vérzés pedig a cisztákra utaltak, peteérés sem volt, a hőm is magas volt szóval még bármi lehet nálad!Én kaptam merckformint és clostit, most 14 hetes kismama vagyok:))))

2011. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Boldog Karácsonyt Kívánok Nektek! Még mindig nem jött meg, nem tudom, hogy mi lehet! Mikor volt a vérzésem, akkor néztek uh-gal, és nem láttak cisztát! Lehet, hogy csak valamiért tolódik a menszeszem!
2011. dec. 26. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!